Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

  • Co s pocením

    Léčba nadměrného pocení je ošemetná v tom, že se může jednat o vedlejší příznak jiných onemocnění, které lékaři postupně vylučují, pokud jste jinak "zdraví" tak je nadměrné pocení diagnózou. Jelikož Vás pocení zabít nemůže, lékaři to až tak neřeší. Díky bohu ne všichni. Na kožním ve VFN mi doporučili electro antiperspirant, zkusila jsem si to u nich a zafungoval po 2 sezeních. Tak jsem si jej koupila domů :) - skvělý na tom je, že působí bez ohledu na příčinu pocení (hyperhidróza / hormonální změny / 40 stupňů v stínu,...)

    Slonicek  |  13. 10. 2022, 17:11  |  Reagovat  |  URL příspěvku
  • Pocení

    Zkušenost s pocením mám tak něják všeobecnou, zatím řeším jen s pomocí antiperspirantů. Manžel je na tom hůř a je velký potivka.Naše dcerka to po něm bohužel zdědila, se spocená nejen při řevu, ale i při obyčejném kojení , kdy jí na čele naskočí krůpěje potu. Při běžné kontrole u dětské lékařky jsem se o tom zmínila a překvapila mě reakce, chtěla znát hladinu bilirubinu v krvi, zda není chudokrevná. Odběr byl jednoduchý jen s kapičky z prstu a výsledek okamžitý a potvrdil domněnku dědičnosti.

    Adely  |  30. 10. 2015, 19:38  |  Reagovat  |  URL příspěvku
  • Škodlivost antiperspirantů?

    Dobrý den, doporučujete používání antiperspirantů, ale v textu se nezmiňujete o možné škodlivosti související právě s uzavřením potních žláz. Slyšela jsem, že mohou časem způsobit i vznik nádorů. Bylo by možné inforamace doplnit?

    veruli79  |  04. 02. 2015, 19:00  |  Reakcí: 1  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
    • Re: Škodlivost antiperspirantů?

      Přikládáme odpověď dr. Klauzové: Tímto tématem se lékařská a vědecká obec v současnosti zabývá, zejména díky obsahu hliníku v antiperspirantech. Zatím však nejsou jasné důkazy, které by potvrdily přímou souvislost mezi používáním antiperspirantů a vznikem nádorů mléčné žlázy.

      Zdravé omlazení  |  04. 02. 2015, 11:55  |  Reagovat  |  URL příspěvku
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace