Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

V hlavní roli zdravý životní styl. I to je Festival Evolutin, který vám nasadí nejednoho brouka do hlavy

Na žádném jiném místě nenajdete tak široké zastoupení kvalitních potravin a nápojů, certifikovaných bioproduktů, fair trade výrobků i ekologicky šetrného zboží než právě na Festivalu Evolution. Ten se bude konat o víkendu 23. – 24. září na Výstavišti v Praze Holešovicích a kromě nabídky více než 200 domácích i zahraničních vystavovatelů si pro návštěvníky připravil i atraktivní doprovodný program.

Velké zastoupení zde bude mít také přírodní a bio kosmetika, a to ať už pro ošetřování pleti nebo pro její zkrášlení. Chybět nebude ekodrogerie zajišťující maximálně ekologický úklid a domácí práce nebo další pomůcky a vychytávky pro domácnost. Na své si přijdou také příznivci přírodních tkanin, biotextilu nebo zdravé obuvi a maminky zde najdou vše potřebné pro své ratolesti. 

V sekci věnované osobnímu rozvoji vám odborníci poradí, jak na sobě pracovat a jak zlepšovat nejen své výkony, ale i svou pohodu. Seznámíte se zajímavými technikami práce s tělem a vědomím, dostanete návody na jednoduché postupy a metody, které vám pomohou aktivovat a poslat do světa svůj talent. Vystavovatelé si pro kromě prodejního sortimentu připravili mnoho ochutnávek, vzorků, testerů a speciální veletržní slevy.  

Na pěti programových pódiích se představí více než 100 spíkrů, lektorů, učitelů i „praktiků“. Obě sekce, prezentační i programová, jsou neoddělitelné a vzájemně se podporují – o čem se v rámci programu bude mluvit, to je možné si rovnou vyzkoušet, osahat, ochutnat nebo si přivonět. 

Kromě zástupců konvenční, alternativní či celostní medicíny budou na festivalu zastoupeni profesionálové z oboru kosmetiky, renomovaní koučové poradí, jak naplno využít svůj potenciál, psychologové a odborníci se podívají na naše vztahy a pedagogové představí nejnovější trendy vzdělávání pro děti i dospělé, chybět nebudou chybět ani lektoři pohybových aktivit a hudební či taneční vystoupení. 

Za jídlem i krásou

Mezi vystavovateli budou i specialisté na veganskou, vegetariánskou nebo bezlepkovou stravu, producenti zdravých potravin, rodinné firmy a farmy. Připravena je rozsáhlá food zóna, ve které můžete ochutnat nabídku z tradiční kuchyně i ze specialit různých stravovacích směrů. Posezení si vyberete buď ve vnitřním prostoru, nebo venku pod širým nebem. Těšit se můžete i na ukázky přípravy nápojů a jídel pro nejrůznější výživové směry. 

Ženy si na festivalu budou moci vyzkoušet výjimečnou dekorativní kosmetiku 100% PURE®. Tato 100% čistě přírodní kosmetika je jediná dekorativní kosmetika na světě vyrobená z barevných pigmentů z ovoce a zeleniny. Individuální líčení profesionální vizážistkou trvá 30 minut a je zdarma. Pokud máte o líčení zájem, můžete se již nyní hlásit na emailu makeup@100percentpure.cz

Pokud i vy řešíte problém s vypadáváním vlasů, doporučujeme navštívit přednášku Gianni Coria ze Švýcarska, odborníka na problematiku vlasů a autora knihy Přírodní pomoc při vypadávání vlasů. Ten využil své znalosti ayurvédy, spojil je s nejnovějším vědeckým výzkumem a vytvořil úspěšný koncept péče a vitalizace vlasů na čistě přírodní bázi. Jak se o vlasy správně starat, aby byly vždy krásné a zdravé, vám prozradí ve své sobotní přednášce. 

To, že není třeba se všem tukům vyhýbat a proč, vysvětlí ve své přednášce dr. Barbara Miller, výživová specialistka z Německa. Některé mastné kyseliny podporují hubnutí, omlazení pleti, jiné zlepšují paměť a další působí antidepresivně. Různé mastné kyseliny mají v těle rozličné efekty. Když znáte jejich vlastnosti, máte možnost využít jejich působení ve prospěch svého zdraví. Které to jsou, se dozvíte právě na Festivalu Evolution. 

Lékaři, pedagogové a další odborníci se zaměří na aktuální témata od těch porodních přes správnou výživu, péči o dětské zdraví až po inovativní možnosti vzdělávání či rozvoj talentu u dětí. Za všechny lze jmenovat například přednášku kouče a mentora Jana Mühlfeita, který na festivalu představí ukázku úspěšného programu Odemykání dětského potenciálu

Chybět zde nebudou ani poradny z různých oborů, zajímavé budou také workshopy, které představí různé metody osobního rozvoje a vzdělávání, nebo celodenní dílničky pro děti i dospělé. A třešnička na dortu? Hlavním hudebním hostem podzimního festivalu bude Vojta Dyk s B-Side bandem…

Kompletní festivalovou nabídku a doprovodný program najdete na webu www.evolution.cz nebo sledujte www.facebook.com/eso.bio.eco

Inzertní sdělení

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Související články

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY PRAGUE 2018 9. – 11. 11. 2018, Výstaviště Holešovice Praha 7!

Máte otázky ohledně zdraví svého těla i mysli? Hledáte odpovědi a děsí Vás jejich různorodost a protichůdnost na internetu? Pojďte diskutovat na BodyFestival, který se koná 6. – 7. září v Pragovce. 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace