Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o Essenté Jemný odličovač očí

Vyhodnocení soutěže o Essenté Jemný odličovač očí

Správně odpověděli a výhru získávají:

 

  • vlahy

  • magic11

  • kiki

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. c) Jaký účinný peptid obsahuje Essenté Zklidňující krém? Tento peptid chrání pokožku před napadením mikroby a snižuje riziko infekce kůže. Bodyfensine peptide

Více informací na  www.essente.cz

Jaké výhra na vás čeká?

3 výherci soutěže získají Essenté Jemný odličovač očí, velmi šetrný a nemastný odličovač určený k odlíčení a odstranění zbytků make-upu a řasenky. Je maximálně citlivý vůči pleti očního okolí a nezpůsobuje podráždění pokožky. Neobsahuje žádnou olejovou složku a je tak vhodný také k odličování prodloužených řas a jejich další úpravě. 

Essenté

Essenté je špičková česká kosmetika, která využívá nejnovější vědecké poznatky z oblasti kosmetologie a dermatologie. Její kosmetické přípravky stimulují kožní buňky k vlastní tvorbě kolagenu a elastinu. To přispívá ke správné funkci pokožky, ovlivňuje její zdraví a zabraňuje předčasnému stárnutí. Na kosmetickém blogu https://inspirace.essente.cz/ najdete tipy, rady a spoustu inspirace, jak správně pečovat o pleť. 

paní Denisa Jasinská z Essenté 

Vybírejte odličovač očí pozorně: vyhnete se řadě nepříjemností!

Žádná část kůže na našem těle není tak citlivá jako právě ta kolem očí. Musíme proto přistupovat velice pozorně i k výběru kosmetických přípravků určených na tuto partii tváře. Prvním krokem v péči o okolí očí je rozhodně správné odličování. Špatně zvolený odličovač nebo razantní zacházení totiž dokáží napáchat škody, které budete dlouho napravovat.

1. Vybírejte jen přípravky určené na oční okolí!

“Kůže očního okolí je extrémně citlivá a podráždit ji není nic příjemného. Rozhodně proto vždy vybírejte kosmetické přípravky určené pro citlivou pleť a speciálně na tuto partii - existují speciální oční krémy, které třebas pomohou i v boji s kruhy pod očima ty určené pro péči o celou tvář, vám takovou službu neudělají,”  říká zkušená kosmetička Lucie Karlíková.

2. Kdo neodlíčí, ten nemaže

Než však přistoupíme k výběru očního krému, zaměřme se na to podstatné, a to je rozhodně odličování pleti. 

“Největším hříchem, jaký můžete na své pleti spáchat, je zapomenout ji večer odlíčit. Jen pleť, která je dokonale čistá, si totiž dokáže poradit s příznaky stárnutí. Zapomeňte na odličování očí vodou, mýdlem nebo i na razantní drhnutí. Jemňoučké okolí očí tímto můžete velice poškodit. Vždy sáhněte po kvalitním odličovači očí,” varuje Denisa Jasinská z kosmetického blogu Inspirace.essente.cz

3. Mastné odličovače napáchají škody

Při výběru odličovače si dejte pozor nejen na to, aby byl maximálně šetrný a citlivý, ale také na to, aby nebyl mastný. Zejména v případě, když chcete následně aplikovat boostery nebo séra podporující růst čas či obočí. Zbytky oleje by se postaraly o to, že by neměly patřičné účinky. A stejně je tomu v případě, že máte prodloužené řasy, k jejich ošetření se odličovače s oleji podle odobrníků rozhodně nehodí.

Všechny podmínky splňuje například nový nemastný Essenté Jemný odličovač očí, který šetrně odlíčí zbytky řasenky i make-upu a pleť nijak nedráždí (na www.essente.cz ho koupíte za 294 Kč).

4. Drhnutí zakázáno!

Stejně důležité jako výběr odličovače je i to, jak oči odličujete. “Ideální je nanést přiměřené množství odličovače na tampon a pak jemnými pohyby pomalu stírat oblast očí pěkně od středu ven. O tom, že je hotovo, vás ujistí tampon, na kterém už nebudou ulpívat zbytky nečistot,” dodává Lucie Karlíková.

paní Lucie Karlíková z Essenté 

Výhercům gratulujeme!

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace