Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Jak jít svému vlastnímu štěstí naproti, udržet si hormony v rovnováze a jak na zdravou pleť bez vrásek? I na to odpoví Festival Evolution

Touha po zdravém těle i mysli je pro člověka přirozená, a tak se stále více lidí zajímá o to, co je pro jejich kvalitní život prospěšné. Zkušené rady a inspiraci pro vás má Festival Evolution, který se bude konat v termínu 21. – 23. dubna v Křižíkových pavilonech na Výstavišti v pražských Holešovicích. Návštěvníci zde najdou pod jednou střechou vše, co souvisí se zdravým životním stylem a rozvojem osobnosti. A díky mimořádně pestrému festivalovému programu je akce vhodná i pro rodiny s dětmi.  

Víkend plný dobrého a zdravého jídla, přírodních a ekologických produktů, inspirace z oblasti osobního rozvoje a především pozitivní energií nabitá atmosféra. Tak přesně to je Festival Evolution. Akce vhodná pro všechny, kteří to vidí nebo konečně chtějí vidět jinak. Ať už patříte k pravidelným návštěvníkům festivalu, nebo ho letos navštívíte poprvé, určitě si ze široké nabídky vyberete pro sebe to pravé. Míříte-li za nákupy, během tří dnů si zde můžete nakoupit nejen výhodně, ale také bez výčitek k naší planetě. Pokud se zaměříte na program, čekají na vás přednášky, semináře, workshopy a ukázkové lekce, kterými vás provede více než 100 osobností z ČR i ze zahraničí. A to vše zažijete na jednom jediném místě za jedno vstupné.

Už nyní vám můžeme prozradit, že zde budou uznávaní odborníci na ožehavá i tradiční témata a chybět nebudou ani atraktivní workshopy. Připraveny jsou tři přednáškové sály a jeden velký workshopový sál. Program bude vymazlený od pátku do neděle. Těšte se na setkání s herečkou Simonou Babčákovou, režisérem Petrem Vachlerem, uznávanými lektory na odemykání dětského potenciálu Janem Mühlfeitem a Kateřinou Krůtovou.

Proč jsou ženy někdy rozhozené a mají stále chutě? Muži by zase rádi věděli, kdy jejich ženě bude vadit, že přijdou pozdě domů, a kdy ne. A jak to vše souvisí se sexualitou? Na to odpoví naturopatka Lenka Ptáčníková ve své přednášce o ženských hormonech v rovnováze. Omlazující techniky pro zdravou pleť bez vrásek vás naučí Kateřina Dolenská. Ukáže vám obličejovou jógu i baňkování, jejichž omlazující účinky ucítíte ihned a už vždycky budete vědět, jak udržovat vitalitu nejen ve tváři bez chemie, jehel, skalpelů.

Potkáte tu také Veroniku Vieweghovou, koučku a dulu, která pomáhá ženám zvyšovat jejich sebevědomí. Věnovat se budeme i sexuální oblasti. O touze, vášni, vůni vzrušení a erotické bytosti v nás, bude přednášet lektorka Jana Mašková Zimolová. A pokud máte rádi tanec, vyzkoušíte si flamenco plné života pod taktovkou talentované Jany Hemelíkové Baudisové.

Festival Evolution je navíc baby friendly. Přijďte tedy klidně i s dětmi. V našem hlídacím dětském koutku se o ně rádi postaráme. Maminky s nejmladšími dětmi mohou využít zázemí pro kojení i přebalování.  Prostě den jako stvořený právě pro vás.

Kompletní festivalový program včetně seznamu vystavovatelů najdete na webových stránkách www.festivalevolution.cz.

Inzertní sdělení

##Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky##

##Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky##

##Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky##

Související články

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY PRAGUE 2018 9. – 11. 11. 2018, Výstaviště Holešovice Praha 7!

Máte otázky ohledně zdraví svého těla i mysli? Hledáte odpovědi a děsí Vás jejich různorodost a protichůdnost na internetu? Pojďte diskutovat na BodyFestival, který se koná 6. – 7. září v Pragovce. 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace