Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

  • Moje plet

    Myslím si, že každá žena i muž musí vědět jaké následky má kouření. Já jsem třeba měla problémy s pletí ale nejednalo se o vrásky ale měla jsem docela silné akné. Je mi 28 tak se mi ještě vrásky trošku vyhýbají :D, ale to akné jsem řešila už delší dobu. Kožní mi říkal, že na to má vliv spoustu věcí, strava, stres, prostředí ve kterém pracuji (například prach) a i kouření. Jelikož jsem dělala v obchodě s oblečením, tak tam toho prachu bylo opravdu dost. V nové práci ve které jsem skoro rok, moje tři kolegyne kouří jen elektronickou cigaretu a protože semnou nikdo nechtěl chodit kouřit o kuř pauze tak jsem jen tak z hecu vyzkoušela tu elektro a už jsem u ní zůstala. Mam hezkou elegantní od vapour2 s nejnižším obsahem nikotinu a musím říct, že nevím jestli mojí pleti pomohla změna prostředí nebo, že jsem přestala kouřit cigarety, ale ten obličej se mi o hodně zlepšil

    Lupolek  |  12. 04. 2017, 09:53  |  Reagovat  |  URL příspěvku
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace