Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Metličkové žilky

  • Metličkové žilky

    Vím, že existuje laserové odstranění metličkových žilek, ale sama jsem zatím zkoušela jen krém a z mého pohledu rozhodně pomáhá. Hodila bych fotky před a po, ale nechce se mi rozsvěcet na fotku po :D

    JohankaDl  |  25. 07. 2016, 22:13  |  ##Reakcí##: 5  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
    • Re: Metličkové žilky

      Dobry den, mam podobny problem vejirkove metlickove zilky na prave noze, zvazuji ostereni laserem...zajimalo by me jaky krem Vam pomaha? Diky moc za info))

      Pherenike  |  14. 09. 2016, 09:35  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
      • Re: Metličkové žilky

        Dobrý den, krém na žilky není žádný, po zákroku laserem je vhodné kůži ošetřit antibakteriálním krémem s hojivým zinkem, např. Cicaplast.

        Baby on line  |  14. 09. 2016, 10:53  |  Reagovat  |  URL příspěvku
    • Re: Metličkové žilky

      TAKŽE SE DAJÍ LÉČIT? ZMIZÍ NĚKDY? JE MI 15 LET A POSLEDNÍ DOBOU JSEM NIC NEDĚLALA. MĚLA JSEM ZLOMENOU NOHU A SKORO ROK JSEM NIC NEMOHLA DĚLAT. JEN JSEM JEDLA PILA A SEDĚLA. HROZNĚ JSEM ZTLOUSTLA A VYRAZILI SE MI NA STEHNECH ŽILKY.. PRASKALI MI.. NEVÍM CO S TM DĚLAT JSEM ZOUFALÁ.. DOUFÁM, ŽE TO NEBUDE VIDĚT AŽ ZHUBNU NEBO NWM. PROSÍM O RADA. RÁDA BYCH JEŠTĚ NĚKDY CHODILA V PLAVKÁCH NOSILA KRATASY ATD.. A NEMUSELA SE OBÁVAT, ŽE TO BUDE VIDĚT. :(

      clementinka  |  07. 10. 2016, 19:47  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
      • Re: Metličkové žilky

        Dobrý den, přikládáme odpověď kožní lékařky MUDr. Petry Trojanové, Ph.D.: Je otázka, jestli to, co mladá slečna popisuje, jsou žilky nebo fialové strie po ztloustnutí. Pokud se jedná o strie, tak po zhubnutí zbělají, ale nezmizí. Pokud jsou to žilky, tak po zhubnutí ani nezmění barvu ani nezmizí. Pokud jsou to opravdu žilky, tak se v dospělosti dají odstranit buď cevním laserem, nebo tzv. sklerotizací. Ale rozhodně k rozlišení obou problematik by to chtělo vyšetření kožního lékaře.

        ZdravéOmlazení  |  10. 10. 2016, 09:32  |  Reagovat  |  URL příspěvku
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace