Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Toto je moje firma a zajímá mě záruka horních pozic. Více informací ×

Oční klinika Gemini

Oční klinika Gemini

Pracoviště: Oční klinika Zlín - Zlín, Oční klinika Praha Průhonice - Průhonice, Praha – západ, Oční klinika Praha Krč - Praha 4 – Krč, Oční klinika České Budějovice - České Budějovice, Oční klinika Brno - Brno, Oční klinika Ostrava - Ostrava-Bělský Les, Oční klinika Ostrava – Hrušov - Ostrava – Hrušov, Vídeň - Vídeň, Oční klinika Vyškov - Vyškov

577 202 202Zobrazit číslo  |  Zobrazit adresu

Kontaktujte nás

Hodnocení: 0
Přidejte zkušenost (0)

Profil centra

O oční klinice GEMINI

Soukromá oční klinika rozvíjí dlouholetou tradici zlínské oční chirurgie. Zdravotní péče je výsledkem spolupráce a osobního přístupu týmu zdravotníků, vedeného renomovanými lékaři a pracujícího se špičkovou technikou. V čele týmu specialistů stojí primář MUDr. Pavel Stodůlka, Ph.D., oční chirurg s dlouholetou praxí a vysokým renomé v Česku i v zahraničí. Oční kliniku Gemini založil v roce 2003. Je znám svým přínosem pro oční medicínu řadou unikátních očních operací, které provedl v mnoha případech jako první v Česku nebo i ve světě. 

V současné době provozuje klinika v České republice sedm pracovišť, a to ve Zlíně, v Průhonicích u Prahy, Praze-Krči, Českých Budějovicích, Ostravě, Vyškově a Brně. Jako jediná česká oční klinika otevřela pracoviště také ve Vídni. Kliniky jsou vybaveny špičkovými lasery včetně unikátního 6D laseru SCHWIND AMARIS 1050RS. Jako první v Evropě zavedla klinika Gemini také laserovou operaci čočky i odstraňování očních vad femtosekundovým laserem VICTUS. Stejně tak začala klinika Gemini v roce 2015 jako první v ČR nabízet operace laserem Z8, který je považován za nejmodernější přístroj pro oční operace na světě. Gemini provozuje největší síť moderních laserů pro korekci očních vad v Česku. Oční chirurgové z celého světa pravidelně navštěvují oční kliniku Gemini, aby se seznámili s nejmodernějšími technologiemi. Na jejich vývoji klinika dlouhodobě spolupracuje s předními světovými výrobci.

Prim. MUDr. Pavel Stodůlka, Ph.D.

Studium medicíny na Univerzitě Palackého v Olomouci ukončil v roce 1989 s vyznamenáním a pochvalou rektora. V roce 2000 absolvoval postgraduální studium na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Tématem disertace byla metoda LASIK, kterou v ČR zavedl. Zkušenosti s oční chirurgií sbíral i po světě, hlavně v Kanadě. Působil jako přednosta očního oddělení Baťovy nemocnice ve Zlíně a v roce 2003 založil soukromou oční kliniku Gemini, v jejímž čele dnes stojí. Má za sebou dlouholetou praxi v nezvykle široké škále očních operací – od laserových korekcí očních vad až po transplantace rohovky a operace sítnice. Je mezinárodně známým inovátorem oční chirurgie. Několik očních operací, například centraci vychýlené lidské čočky, implantaci presbyopické fakické čočky nebo operaci čočky Capsulaserem, provedl jako první oční chirurg na světě a řadu očních operací zavedl jako první v ČR (laserovou operaci očních vad LASIK a LASIK femtosekundovým laserem, operaci šedého zákalu mikrořezem, laserovou operaci šedého zákalu). Úspěšnými implantacemi umělé rohovky dokázal vrátit zrak pacientům, kteří byli dlouhou dobu slepí, v některých případech i desítky let.

Přednáší na prestižních mezinárodních očních kongresech po celém světě a vyučuje v kurzech pro zahraniční oční lékaře. Získal řadu prestižních ocenění – je držitelem titulu osobnost Zlínského kraje a Ceny města Zlína. Byl vyznamenán Záslužným vyznamenáním Zlínského kraje a Stříbrnou medailí Senátu Parlamentu ČR za zásluhy o rozvoj oční medicíny. Obdržel Jeseniovu cenu a byl vyhlášen lékařem roku 2010. V roce 2015 také získal prestižní ocenění EY Podnikatel roku. Mezi jeho pacienty patří například exprezident Václav Klaus a Tomáš Baťa s rodinou nebo hraběnka Diana Šternberková. Operoval také řadu kolegů – očních lékařů. Je ženatý, má dvě děti.

Prováděné zákroky

Toto centrum nemá vyplněné žádné zákroky

Před a po

Toto centrum nemá vložené žádné fotografie

Videa

Toto centrum nemá vložená žádná videa

Toto centrum nemá přiřazené žádné lékaře.

Pracoviště

Oční klinika Zlín

U Gemini 360

760 01 Zlín

577 202 202Zobrazit číslo

Pracoviště

Oční klinika Praha Průhonice

U Křížku 572

252 43 Průhonice, Praha – západ

577 202 202Zobrazit číslo

Pracoviště

Oční klinika Praha Krč

U Společenské zahrady 3

140 00 Praha 4 – Krč

577 202 202Zobrazit číslo

Pracoviště

Oční klinika České Budějovice

Lidická třída 2144/108

370 01 České Budějovice

577 202 202Zobrazit číslo

Pracoviště

Oční klinika Brno

Veveří 111

616 00 Brno

577 202 202Zobrazit číslo

Pracoviště

Oční klinika Ostrava

Zdeňka Chalabaly 3041/2

700 30 Ostrava-Bělský Les

577 202 202Zobrazit číslo

Pracoviště

Oční klinika Ostrava – Hrušov

Ke Kamenině 15

711 00 Ostrava – Hrušov

577 202 202Zobrazit číslo

Pracoviště

Vídeň

Opernring 1

1010 Vídeň

810 999 999Zobrazit číslo

Pracoviště

Oční klinika Vyškov

Žerotínova 2

682 01 Vyškov

513 077 430Zobrazit číslo

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace