Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Toto je moje firma a zajímá mě záruka horních pozic. Více informací ×

MUDr. Jana Martincová

MUDr. Jana Martincová

Zdravotnické vzdělávání veřejnosti

Zobrazit adresu webu

Kontaktujte nás

Profil - MUDr. Jana Martincová

MUDr. Jana Martincová se po absolvování lékařské fakulty MU v Brně dlouhodobě profiluje v oblasti vzdělávání laické i odborné veřejnosti a popularizaci medicíny.
 
Nedostatek kvalitních informací, který jako matka pečující o 2 děti pociťuje, ji 1. 1. 2007 vede k založení dnes nejnavštěvovanějšího odborně garantovaného portálu, zaměřeného na těhotenství a péči o dítě Babyonline.cz
 
Následně se s týmem spoluautorů pouštějí do vydávání dětské literatury zaměřené na zdravý životní styl s cílem seznámit s ním vlastní děti. Říkačky, Předškolákovy týdeníčky, Písmenkové kartičky vycházejí v edici Pro chytré hlavičky, stejně jako pokroková publikace prvních otázek a odpovědí nejen o sexu pro nejmenší pod názvem Jak děti přicházejí na svět
 
Pokračují literaturou pro dospělé Zdravé těhotenství a následuje předskokan tohoto portálu Žena po 40 s desaterem pro ženy 40+.
 
Na konci roku 2014 je pod jejím vedením spuštěno ZdravéOmlazení.cz.
 
Na sklonku roku 2016 vydává pokračování sexuální výchovy, tentokrát pro náctileté dívky pod názvem Co se od kamarádek nedozvíš o sexu, líčení i zdraví. O 2 roky později doplňuje hattrick v sexuální výchově komiksová kniha pro chlapce Desatero pro kluky jak na pubertu, holky i sex.
 
Zdarma distribuují těhotným ženám a novopečeným rodičům brožury 20x o těhotenství a 20x péče o dítě, kterých od konce roku 2008 vydali přes 500 000. 2015 připojili brožuru Prevence po 40 a 2017 O sexu, líčení i zdraví pro náctileté dívky.
 
Celoživotně se vzdělává.
 
V oblibě má moudrost našich předků vepsanou do podoby přísloví, ze které vzešel Dětský kalendář s příslovími 2013. Zvláště oblíbenými u ní jsou: 
  • S chutí do toho, půl je hotovo. 
  • Těžko na cvičišti, lehko na bojišti. 
  • V nouzi poznáš přítele. 
  • V zdravém těle zdravý duch. 
  • Všechno zlé je k něčemu dobré.
  • S úsměvem jde všechno líp.
Životní motta:
  • Žij a nech žít.
  • Hledej a nabízej kvalitu a odbornost.
Životní vize:
  • Dělat svět i sebe zdravějším, krásnějším, chytřejším a šťastnějším.

Více na www.janamartincova.cz

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace