Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

O nás

Jste aktivní člověk s otevřenou myslí?

Máte v plánu se stále zdokonalovat, sebepoznávat, nalézat nové cesty a příležitosti, čelit novým výzvám?

Chcete obohatit a zkvalitnit svůj život, nalézt nové vztahy?

Pak nejste na portálu Zdravé omlazení náhodou.

 

Zdravé omlazení vám může být inspirací v péči o tělo i duši. Představí vám nové cesty v životním stylu, nejnovější vědecké metody a trendy nejen v anti-aging medicíně, ukáže možný směr a řešení, seznámí s odborníky. Jak s tím naložíte, je již na vás, milí virtuální přátelé.

Zdravé omlazení je stejně jako naše předchozí počiny komplexní, protože ve všestrannosti je jednoduchost, krása a síla.

K nápadu a vytvoření portálu Zdravé omlazení mě dovedla cesta plná zvědavosti, dlážděná radami odborníků, obohacená mými blízkými, vlastní zkušeností, občas i děláním omylů a chyb.

Chcete-li, vstupte. Vítáme vás na stránkách plných odvahy a touhy, bohatých na zdraví, krásu, zážitky i poznávání sebe i ostatních.

Inspirujte se, inspirujte nás!

Vaše Jana Martincová

 

Co již máme za sebou?

Žena po 40 – Zdravé omlazení bylo iniciováno právě knihou Žena po 40, úspěšným receptem inspirujícím každou ženu (i muže). Pokud tedy na sebe již nerezignovaly. Na 200 stranách se 431 fotografiemi plnými rad odborníků si každý může najít ten svůj účinný recept, stejně jako se to přihodilo mně. Z pohledu čtenáře poměrně radikální proměna, která je v knize zdokumentována během 4 měsíců, mě inspirovala k dalšímu hledání, zkoušení, nalézání a obohacování svého receptu na kvalitní životní styl.

 

 

První počin – 1. 1. 2007 – spuštění Babyonline z vlastní potřeby mít kvalitní informace k péči o dítě – dnes nejnavštěvovanější odborně garantovaný portál zaměřený na těhotenství a péči o dítě s vysokým renomé u rodičů i lékařů.

 

Říkačky pro chytré hlavičky – 0–8 let, ale nejlépe 2–5 let (předskokan předškoláka) – interaktivní, s dětmi kreslí, cvičí, učí je zdravému životnímu stylu, bezpečnosti, o světě kolem nás.

Předškolákovy týdeníčky pro chytré hlavičky – jediná komplexní příprava předškoláka u nás – 4 sešity – na 40 týdnů – motivační prvek nálepky mimozemšťanů a s vesmírnou tématikou – 160 ks – které si dítě lepí do obrovské kosmické mapy formátu A1 vždy za vyplnění úkolů jednoho dne

  • Jízda tužkou je zaměřena na grafomotoriku, vč. rozcvičení a fotek správného úchopu tužky
  • Hlavičkové úkoly rozvíjí dítě mentálně
  • Praktik pro život pojednává o světě kolem nás, předkládá dítěti k řešení praktické situace
  • Pohybovky s dítětem cvičí

Sestaveno s odborníky, korekturováno pedagogy, psycholožkou.

Písmenkové kartičky pro chytré hlavičky – 120 karet – od každého písmene několik – k naučení hlásek ve slově, slabikování, poznávání písmen, obliba i pro malé děti k poznávání obrázků, dají se s nimi hrát různé hry – dítě vytváří skupiny slov dle obrázků na kartách podle počtu slabik, počátečních písmen – slovní fotbal – skupiny dle příslušnosti – nástroje, pohádkové bytosti, ovoce, zelenina, zvířata….

Jak děti přicházejí na svět – odpovědi na první otázky dítěte nejen o sexu – pravdivě, moderně, jednoduše a s láskou – z 95 % reálný hovor se synem od 2 do 5 let, zvláště v těch 5 letech potřeboval vše vědět podrobně, nechybí obrázek soulože, resp. odpověď na synovu otázku: „Jak se tatínkova buněčka dostane mamince do bříška, to ji přenese v ruce?“ Když viděl obrázek – viz str. 27, odpověděl si sám: „Aha, oni se spojí.“ Lépe, bez různých trapných opisů bych to nevystihla, proto jsem tuto synovu odpověď jako spoustu jiných použila do knížky.

Přísloví a hříčky pro chytré hlavičky – kniha učící děti hravou formou moudrosti našich předků určená především pro předškoláky a školáky, své si v ní však najdou i dospělí. Jednotlivá přísloví jsou objasněna nejen slovně, ale také pomocí obrázku a říkanky, vždy nabízí i prostor pro vlastní obrázek dítěte. Ke každému přísloví v knize navíc najdete úkol nebo otázku k zamyšlení, která dává podnět pro další diskuzi s dítětem, rozvíjení jeho fantazie a vyjadřovacích schopností.

Zdravé těhotenství – pojednává o tom nejdůležitějším v době těhotenství – výživě, cvičení – úžasné recepty, cviky vytvářela fyzioterapeutka, která díky metodě na bázi Vojty – kineziologie pomohla počít nespočet dětí, které by se jinak nenarodily.

Co se od kamarádek nedozvíš o sexu líčení i zdraví – průvodce moderní dospívající dívky by měl být v každé dívčí knihovničce. Je o všem, co bychom chtěli, aby věděly naše dcery. Jde o velmi čtivý příběh a rozhovor 3 kamarádek (Lilith, Lucy a Šárky) s matkou jedné z nich – lékařkou, za kterou se holky chodí radit. A to nejen o zdraví. Povídková lékařka Eva díky svým přátelům a známým dívky uvede i do tajů líčení, vaření i zábavného cvičení.

Vyprávění nechybí humor, vkus, ženský šarm a hlavně kvalitní informace důležité pro náctiletou dívku. Na vzniku knihy se podílely samy náctileté dívky.

Desatero pro kluky jak na pubertu, holky i sex – tentokrát ve formě blízké komiksům s mnoha návodnými obrázky. Styl knížky je velice svěží a takříkajíc vycházející ze života. Opět se v ní setkáváme se sourozenci Tomem a Lilith, které známe z obou předchozích knížek. Pouze maminka, trpělivá přítelkyně dívek z Co se od kamarádek nedozvíš se v případě Tomova dospívání mění v Tomových očích doslova v matku-stíhačku. Ale i přesto je v jejich hovorech patrné, že k sobě chovají vzájemnou úctu, respekt a touhu tomu druhému porozumět a pomoci.

 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace