Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o nová udržitelná aromaterapeutická mýdla od Weledy

Mýdlo: malý zázrak, který používáme už tisíce let. A není se čemu divit – je praktické, efektivní a krásně voňavé. Weleda spojila čistě přírodní ingredience, šetrné mycí látky a aromaterapeutické vůně a vytvořila krémový zážitek pro všechny smysly.

Vliv aromaterapie na organismus je úžasný. Tato holistická metoda působí na naši náladu, kterou podle potřeby povzbuzuje, nebo naopak zklidňuje a konejší. A skvělé místo pro praktikování aromaterapie je tam, kde proudí horká voda – v koupelně. Díky páře totiž dochází k otevření pórů a také k rozvinutí vonných esencí. Účinné látky z esenciálních olejů tak mohou snadno proniknout do našeho organismu a působit na naše smysly.

Jak se můžete do soutěže zapojit?

Soutěž probíhá v termínu od 9. 5. do 22. 5. 2022.

Výherce vylosujeme ze soutěžících, kteří správně odpověděli na soutěžní otázky.

Nápovědu naleznete na www.weleda.cz.

Jaké výhry na vás čekají?

3 výherci získají balíček, který obsahuje 4 nová aromaterapeutická mýdla značky Weleda.

4 mýdla pro každou náladu

Objevte nová rostlinná mýdla od Weledy, která vás potěší krémovou pěnou, přírodním složením a aromaterapeutickými vůněmi. Každé je obohaceno o organické bambucké máslo a rostlinný glycerin, což jsou dvě důležité ingredience, které o pokožku něžně pečují, hydratují ji i vyživují. Vůně pak Weleda vytvořila na základě svých bohatých zkušeností s aromaterapií a s mícháním éterických olejů.

Na vlně udržitelnosti

Protože je Weleda silně orientována na ekologii a udržitelnost, velkou pozornost věnovala také obalům. Mýdla jsou zabalena v papírové krabičce bez plastů, která obsahuje minimálně 50 % recyklovaného materiálu a můžete ji snadno znovu recyklovat. Mýdla jsou lehká a skvělá také na cesty, protože nehrozí jejich vylití v přeplněném zavazadle. Koncentrované složení pak vydrží zhruba stejně dlouho jako dva 150ml sprchové krémy. Žít udržitelně a s ohledem na přírodu je tak zase o trochu jednodušší!

Více na: www.weleda.cz

 

Bude-li z jedné IP adresy uskutečněno více hlasování za sebou, všechny soutěžní odpovědi z této adresy budou z losování vyřazeny.

Soutěžní otázky:Pro účast v soutěži se musíte příhlásit.
Přihlaste se prosím do vašeho účtu a využívejte všech benefitů portálu Zdravé omlazení.

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace