Inzerce

Soutěžte s Biopekárnou Zemanka o balíček výživných sušenek

Jak hravě vyřešit svačinu, a přitom nezanedbat denní příjem bílkovin? To vám pomůže vyřešit Biopekárna Zemanka! Vybírat můžete ze sušenek a krekrů, které mají díky svému složení přirozeně vyšší obsah proteinu. Jednoduchá svačinka, díky níž jednoduše doplníte svůj vyvážený jídelníček.

Jak se můžete do soutěže zapojit?

Soutěž probíhá v termínu od 29. 3. 2021 do 11. 4. 2021

Vyhrát může ten, kdo správně odpoví na soutěžní otázku a jeho odpovědní formulář bude v daném pořadí.

Výhry získávají správně vyplněné dotazníky v tomto pořadí:

  • 15, 99, 187

Správné odpovědi na soutěžní otázky a více informací naleznete na: www.biopekarnazemanka.cz.

Jaké výhry na vás čekají?

3 výherci získají balíček ochutnávkového mixu sušenek a krekrů od Biopekárny Zemanka.  

Bílkoviny se vedle sacharidů a tuků řadí mezi základní stavební kameny každého jídelníčku. Jsou zodpovědné za chod organismu, udržují správnou hladinu hormonů v krvi a máme díky nim energii. Bohužel se ale jejich příjem stále podceňuje a na talířích jich dostatečné množství často nenajdeme. Obecně se doporučuje přijímat 0,8-1 g bílkovin na kilogram tělesné váhy, přičemž svačiny by měly tvořit okolo 20 % denního příjmu. Zahrnout do svačiny je můžete nyní snadno díky Biopekárně Zemanka a jejím sušenkám a krekrům, které jsou našlapané bílkovinami. Teď máte navíc jedinečnou příležitost ochutnávkový balíček této pochoutky vyhrát!

Těšit se můžete na Bezlepkové čočkové bio čoko-kokosky, které obsahují díky čočkové mouce 11 % proteinu, bílkoviny tak do svačiny díky těmto sušenkám jednoduše doplníte, a to ať už jste v práci nebo na cestách. Pokud nepatříte mezi fanoušky čokolády, najdete v nabídce Biopekárny také variantu bez ní, tedy Bezlepkové čočkové bio kokosky, které lákají svou krásně oranžovou barvou. Oba druhy jsou navíc bezlepkové, bez bílého rafinovaného cukru, palmového tuku i kypřících látek. 

Ze slaných variant se pak můžete těšit na Bio krekry s dýňovým semínkem a česnekem a Bio krekry se sezamem a sojovou omáčkou. Ty neobsahují žádné suroviny živočišného původy, pouze to nejlepší v bio kvalitě. Pro ty, kteří s živočišnými produkty problém nemají, jsou tu pak ještě Bio krekry se sýrem a slunečnicí. Všechny tyto snacky mají obsah bílkovin vyšší než 10 %, skvěle tedy doplní jakýkoliv jídelníček.

Bude-li z jedné IP adresy uskutečněno více hlasování za sebou, všechny soutěžní odpovědi z této adresy budou z losování vyřazeny.

Soutěžní otázka:

 


Pro účast v soutěži se musíte příhlásit.
Přihlaste se prosím do vašeho účtu a využívejte všech benefitů portálu Zdravé omlazení.

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace