Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o 3 balíčky biokosmetiky Saloos

Již známe výherce soutěže o 3 balíčky skvělé aromaterapeutické biokosmetiky Saloos. V balíčku najdete novinku Hořčíkový olej, bio tělový a masážní olej Body Fit a 100% čisté bio bambucké máslo.

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • marcy44
    aninax
    babos
     

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. c) Jaké esenciální oleje obsahuje tělový olej Body Fit? Rozmarýnu, borovici a lemongrass

Více informací se dozvíte na www.saloos.cz

Jaké výhry na vás čekají?

3x balíček biokosmetiky Saloos. V balíčku najdete novinku -Hořčíkový olej, bio tělový a masážní olej Body Fit a  100% čisté bio bambucké máslo.

Pro volnost pohybu a příliv energie

Zasoutěžte si o balíček české aromaterapeutické biokosmetiky Saloos, která vyrábí přírodní produkty pro krásu, harmonii těla a duše už více jak 25 let. 

V zimním období trpí pleť nepříznivými vlivy počasí, dopřejte jí proto intenzivnější péči a výživu. K tomu účelu je ideální 100 % čisté bio bambucké máslo. Dokonale pokožku hydratuje, vyživuje, regeneruje a zvláčňuje. Poskytuje jí optimální péči a ochranu a je vhodné k regeneraci a výživě pleti obličeje, celého těla, i pro děti. Bude skvělým parťákem pro celou rodinu na horách.

Nezapomeňte si k němu přibalit i bio tělový a masážní olej Body fit s unikátním složením, který pečuje o pokožku a svaly při sportu. Před velkou svalovou zátěží dobře rozehřívá a prokrvuje pokožku i svaly, čímž snižuje riziko poranění. Po tělesném výkonu zase podporuje uvolnění a zmírňuje svalové napětí, podobně jako novinka Saloos - Hořčíkový olej, který se stane vaším nepostradatelným pomocníkem pro uvolnění po fyzické námaze i sportu. Hořčík je klíčový pro normální funkci svalů, produkci energie a schopnost těla detoxikovat. Dostanete ho do těla stravou, ale extra porci můžete nanést přímo na pokožku. Hořčíkový olej Saloos je určen k dermální aplikaci na problematické části těla, jako jsou namožené svaly a bolavé klouby. Stačí ráno a večer vetřít 3-10 střiků do pokožky, nebo jej můžete využít přímo k masáži. Uvolňující masáž tímto „malým zázrakem“ pozitivně přispívá k odstranění únavy a dodá vám pocit nové energie. 

Další informace o přírodní biokosmetice Saloos najdete na www.saloos.cz

 
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace