Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o 5 voucherů na snídani do Bageterie Boulevard

Již známe výherce soutěže o 5 voucherů na snídani do Bageterie Boulevard

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • Mary11
  • bennySK
  • amilo
  • ulzik
  • Sexymanmartin

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. b) Kdy byla otevřena první pobočka Bageterie Boulevard?  8. 3. 2003

Více informací na www.bb.cz

Jaké výhry na vás čekají?

5x voucher na snídani do Bageterie Boulevard

Nenechte si ujít jarní snídaňové novinky v Bageterii Boulevard 

Stejně jako jaro jsou i tyhle delikátní snídaňové novinky plné barev, chutí, vůní i vitamínů. Snídaně je základ dne a jak ho začít lépe než s vyváženým a krásně barevným talířem. Pokud ale nestíháte něco vydatného posnídat ráno doma, nezoufejte. Skvělé jídlo si můžete dopřát i po cestě do práce nebo do školy! O tom vás jistě přesvědčí Bageterie Boulevard a její novinky ze zdravé řady Fit Calories - Muffin s avokádovou salsou a grilovaným sýrem Haloumi, pečeným rajčetem a rukolou nebo bílkovinami nadupaný Dýňový chléb s gervai sýrem, marinovaným lososem a volským okem. 

Pokud jste zvyklí dát si ráno čerstvý džus s pořádnou dávkou vitamínů, určitě neodoláte další novince v podobě velké XXL porce Fresh juice z čerstvě vymačkané šťávy. A pro ty, kdo rádi začínají den spíše zlehka, je připravený řecký jogurt s medem a ořechy. 

Zkrátka ale nepřijdou ani milovníci sladké verze snídaně. Ve vybraných pobočkách Bageterie Boulevard si nově můžete k snídaní dát pravou francouzskou „crepés“ tedy palačinku na mnoho způsobů – Palačinku s jablkem, ořechy a mascarpone, Palačinku s banánem, lískovými ořechy a Nutellou nebo Palačinku s mascarpone a francouzským jahodovým džemem. 

V nabídce všech poboček samozřejmě zůstaly také tolik oblíbené ranní stálice jako opečený Club sendvič s volským okem, sýrem, kuřecím masem a slaninou; čerstvě zapečený Sýrový sendvič s mozarellou, sýrem s modrou plísní a rajčaty; elegantní máslový Croissant Parisien se šunkou a sýrem; klasické Ham & Egg s volským okem, slaninou, šunkou a maasdamerem. 

Bageterie Boulevard má zkrátka připraveno pro každého něco. Pro experimentátory spoustu novinek, pro vyznavače zdravého životního stylu skvěle vyvážené menu a pro milovníky jistoty tradiční prověřenou snídaňovou nabídku. Jednoduše si stačí jen vybrat a pak už si jen užívat nový den. 

 
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace