Inzerce

Soutěž o 6 balení s probiotickými tampóny a krémem ellen®

Ellen

Již známe výherce, kteří získají balíček obsahující probiotické tampóny ellen a probiotický intimní krém.

Výhru získávají

  • dubjanka
  • Fanny
  • Janča65
  • kocik
  • pedro58
  • evina19

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. a) Je pravda, že rovnováhu vaginální flóry narušuje užívání antibiotik? ANO
  2. a) Je pravda, že ellen® probiotické tampóny prokázaly ochranu proti vaginální bakteriální nerovnováze? ANO
  3. a) Je pravda, že ellen® probiotický intimní krém je určen pro ženy všech věkových kategorií? ANO
  4. b) Je pravda, že ellen® probiotický intimní krém obsahuje jiné kmeny mléčných bakterií než probiotické tampóny ellen®? NE

Ellen® probiotické tampóny obsahují patentované probiotické kmeny LN®, které jsou nejčastěji přítomny v přirozené vaginální mikroflóře. Ty napomáhají obnově a udržení zdravé mikrobiální flóry v období menstruace, kdy je přirozená vaginální mikroflóra nejvíce ohrožena. Její zachování je důležitou podmínkou pro zabránění pomnožení patogenních bakterií a kvasinek s následkem rozvoje velmi nepříjemných zánětů. Používání probiotických tampónů ellen® představuje řešení 2 v 1, tedy aplikaci tampónu společně s ochrannými probiotiky, a to pouze za cenu probiotika.

K dostání v lékárnách. Více na http://www.ellen-tampony.cz

Ellen® probiotický intimní krém je určen pro ženy všech věkových kategorií, kterým pomáhá odstranit pocit suchosti, podráždění a svědění v intimní oblasti.
Tento krém obsahuje stejné přátelské bakterie mléčného kvašení LN® jako tampóny. Ty po aplikaci vytvoří v intimní oblasti ochrannou lipidickou bariéru, která nejen zabrání průniku patogenních bakterií a kvasinek do této oblasti, ale současně poskytne křehké pokožce a sliznicím ochranu před nadměrným vysoušením. Může být vhodným doplňkem také pro ženy, které v průběhu menstruace používají probiotické menstruační tampóny za účelem snížení příznaků vaginálního diskomfortu a pro obnovu rovnováhy vaginální mikroflóry.

K dostání v lékárnách. Více na http://www.ellen-krem.cz

Společnost pro probiotika a prebiotika potvrdila deklarovaná množství prospěšných bakteriií LN® v přípravcích ellen® i LGG®.

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace