Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o balíčky přírodní kosmetiky od Faith in Nature

Již známe výherce soutěže balíčky přírodní kosmetiky od Faith in Nature

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • Miluše3
  • lulu204
  • chanahd

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. c)  Jak dlouhá už je historie značky Faith in Nature?  45 let

Více informací na  http://www.faithinnature.cz

Jaké výhry na vás čekají?

Každý výherce získá sadu přírodní kosmetiky Fait in Nature s kokosem:

Přírodní kokosový šampon – 250ml

Luxusní šampon s obsahem bio kokosu pro normální až suché vlasy. Šampon s okouzlující tropickou vůni obohatí vaše smysly a zpříjemní váš den.

Přírodní kokosový kondicionér – 250ml

Luxusní kondicionér s obsahem bio kokosu pro normální až suché vlasy. Kondicionér s okouzlující tropickou vůni obohatí vaše smysly a zpříjemní váš den.

Přírodní sprchový gel a jemná pěna do koupele v jednom – 250ml

Osvěžte se luxusním sprchovým gelem nebo si dejte koupel obohacující vaše smysly s tropicky voňavou pěnou s obsahem bio kokosu. Obsahuje glycerín a vitamín E. Zpříjemní váš den.

Faith in Nature

Soutěžíme o tři sady přírodní kosmetiky Fait in Nature s kokosem. Kokosový olej přípravků Faith in Nature je v BIO kvalitě. Kokosový olej lisovaný z kokosových jader zabraňuje ztrátě vlhkosti v pokožce, kterou zároveň zjemňuje. Všechny koupelové produkty a sprchové gely Faith in Nature jemně čistí, aniž by pleť připravily o její přirozené oleje. Každý z šamponů a kondicionérů byl vyvinut tak, aby svému uživateli přinesl jedinečné benefity, nebo byl přímo vytvořen pro konkrétní typ vlasů. Všechny sprchové gely, šampony a kondicionéry jsou certifikovány Vegan a Cruelty Free.

 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace