Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o diář Life Designer Lite

Již známe výherce soutěže diář Life Designer Lite

Life Designer je inspirativní deník a diář v jednom. Díky unikátní diskové vazbě umožňuje vyndávat a přesouvat listy a vytvářet tak obsah přesně podle vašich potřeb. Jeho nedílnou součástí je Průvodce na cestě za svou vizí, který se zajímá o vaše niterné pocity a zájmy a provází vás na cestě hledání a tvorby své vlastní vize a plánu.

Správně odpověděli a výhru získávají:

 • olinka75
  vrlice
  vopis

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

 1. c) Jaký je rozdíl mezi verzí diáře Lite a Busy? Lite obsahuje pouze měsíční kalendář a Busy týdenní i měsíční

 2. c) Autorky diářů Adéla a Hanka jsou: matka a dcera

 3. b) Kolik kapitol má Průvodce na cestě za svou vizí? 12

Více informací se dozvíte na www.mylifedesigner.cz

Jaké výhry na vás čekají?

3x výherci získají diář Life Designer Lite dle vlastního výběru. Vybrat si budete moci jak barvu tisku, tak barvu obalu. 

Co je Life Designer?

Life Designer je zkrátka multifunkční organizér, ve kterém se najde (doufáme) každý. Praktikům nabízí prostor pro plánování, třídění poznámek, zachování nápadů, nebo pro přehled o výdajích a úsporách. Vizionářům či vizionářkám zase poskytne dostatek prostoru pro zamyšlení před každým měsícem či projektem, stanovení priorit, rozložení své energie rovnoměrně mezi důležité oblasti svého života, a samozřejmě také prostor pro průběžnou (sebe)reflexi. Je to pomocník, který vám pomáhá mít vše pod kontrolou, jít za svou vizí a vědomě se rozvíjet.

Disková vazba => diář na míru

Netradiční disková vazba zajistí opravdu osobní obsah. Díky ní můžete doplňovat a přemisťovat jednotlivé listy podle svých potřeb a preferencí. Základní verze diáře obsahuje tabulky a formuláře z mnoha oblastí. Jen vy si vyberete, které a jak budete využívat.

Life Designer Lite obsahuje zejména:

 • různé formy kalendářů, které se doplňují - roční a měsíční 
 • 2 různé systémy pro přehled úkolů a důležitých událostí
 • 2 různé listy pro zpracování cílů 
 • Nejrůznější listy pro zachování námětů a nápadů - tipy na filmy, knihy, cestování, dárky a další
 • Přehledy o financích - přehled o výdajích, úsporách, výpůjčkách a zápůjčkách a dalším
 • Listy pro mapování životního stylu, plánování jídelníčku a zavádění drobných zvyků krůček po krůčku
 • 6 barevných záložek pro oddělení měsíců

Průvodce na cestě za svou vizí

Než se vydáte na cestu za svou vizí, budete si dost možná potřebovat ujasnit pár otázek. Nedílnou přílohou diáře je Průvodce na cestě za svou vizí, který vám některé z těchto otázek položí. Průvodce vám bude inspirací při výpravě do vašich myšlenek a přání. Odhodlání a ochota jít si za svým pak už bude jen na vás. Průvodce vám pomůže uvědomit si své touhy, srovnat si své myšlenky a životní priority, a za svou vizí vykročit.

 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace