Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o doplněk stravy Hyalive pro omlazení pleti

Vyhodnocení soutěže o doplněk stravy Hyalive pro omlazení pleti

Máte pocit, že vaše pleť ztrácí pružnost a dělají se vám vrásky? Je to přirozený proces, který je vyvolán sníženou produkci některých látek jako je kyselina hyaluronová, kolagen, koenzym Q10 a také negativními vlivy životního prostředí a životního stylu.

Nezoufejte! Máme pro vás řešení- doplněk stravy Hyalive pro omlazení pletí. Hyalive obsahuje látky s výrazným anti-aging působením, které přispívají  ke zpevnění pletí a snížení tvorby vrásek.

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • miroslavborovskyy
  • bedluska
  • Dobroslava

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. a) Jaké tři složky obsahuje přípravek Hyalive? kyselina hyaluronová, koenzym Q10, vitamin C

  2. b) Jaká je nejdůležitější funkce kyseliny hyaluronové v pokožce? hydratace pletí

  3. b) Jak je nazývána kyselina hyaluronová kvůli její anti-aging vlastnostem? molekula mládí

Více informací se dozvíte na www.vitage.cz.

Jaká výhra na vás čekají?

3 výherci získají 2 balení Hyalive pro omlazení pleti.

Na vrásky jste už zvyklá, ale nechce se s tím smířit? Nevzdávejte to  a vyzkoušejte Hyalive!

Hyalive je unikátní a jedinečný na trhu doplněk stravy s kyselinou hyaluronovou, koenzymem Q10 a vitaminem C pro ženy 35+. Hyalive obsahuje látky, které zpomalují stárnutí kůže a organismu, vyživují pleť a klouby zevnitř, chrání buňky pokožky proti negativním vlivům vnějšího prostředí a volných radikálů. Hyalive má výrazný omlazující účinek na celý organismus a komplexní anti-aging efekt. Složení přípravku Hyalive je výsledkem výzkumu příčin stárnutí pletí a organizmu obecně. S postupujícím věkem klesá produkce kyseliny hyaluronové, koenzymu Q10 a zvyšuje se spotřeba vitamínu C, proto pro dobré fungování našeho těla potřebujeme doplnit tyto látky ve formě doplňků stravy (tablety, kapsle) - nemáme možnost zařídit kontinuální přísun potřebných  látek z potravin každý den. 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace