Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o doplněk stravy pro ženy FytoFEM PMS

Již známe výherce soutěže o doplněk stravy pro ženy FytoFEM PMS

Premenstruační syndrom (PMS) bývá také přezdíván Syndromem 150 příznaků a to právě díky široké škále a kombinaci nepříjemných průvodních příznaků. Mezi ty nejobvyklejší a nejznámnější patří časté výkyvy nálad, tenze a deprese, citlivost a bolestivost prsů nebo zvýšené chutě na sladké a čokoládu. Mnoho žen však během PMS zažívá také pocity nafouknutého břicha, zadržování tekutin a s tím související nabírání na váze, případně problémy se zažíváním (zácpa, průjem) či výrazné zhoršení kvality pleti (akné apod.). 

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • Mary11
  • lipusa
  • aduja
  • Moly
  • Janca

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správnou odpověď na soutěžní otázku:

  • d) Jaké jsou nejčastější příznaky Premenstruačního syndromu (PMS)? vše výše uvedené

Jaké výhry na vás čekají?

5 výherců získá balení FytoFEM PMS 90 tobolek na 3 měsíce.

Obecně přijímanou příčinou PMS je hormonální a neurotransmitová dysbalance. Mezi nejosvědčenější přírodní doplňky proto patří drmek obecný, kontryhel obecný, GLA (pupalkový olej) a vitamín E. 

FytoFEM PMS byl lékaři navržen tak, aby pomocí těchto 4 přírodních aktivních složek pomohl s obnovou hormonální rovnováhy a poskytl úlevu při premenstruačním syndromu. 

www.ona-pharm.cz

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace