Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o HemaGel do letní lékárničky

Již známe výherce soutěže o Hemagel do letní lékarničky

HemaGel je praktický pomocník pro urychlení hojení, který by měl být součástí každé domácí i cestovní lékárničky – a to zejména v létě, kdy snadno dochází k drobným úrazům. Věděli jste, že se navíc jedná o český výrobek oblíbený v celém světě?

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • Barusya
  • Anetys
  • zarli

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. a) Jak velká balení HemaGelu jsou v současné době dostupná? 5 nebo 30 gramů HemaGelu

  2. b) Který vědec českého původu stojí za objevem, na jehož principu je založen účinek HemaGelu? Otto Wichterle

Více informací se dozvíte na  https://www.pripravky-apotex.cz/cs/zdravotnicke-prostredky/hemagel.

Jaké výhra na vás čeká?

3x hojivý gel HemaGel

Vhlké hojení

Vlhké hojení zná lidstvo už od dob starověké Mezopotámie, jako běžný postup při ošetřování ran je však využíváno až několik posledních desetiletí. Vlhké hojení funguje na principu udržení takového prostředí v poranění, které podporuje přirozené procesy těla. Tekutina, kterou rána vylučuje, totiž obsahuje řadu růstových faktorů a výživných látek, jejichž působení je pro správné a rychlé zacelení rány potřebné.

První pomocí při ošetřování drobných ran nebo odřenin by proto za každých okolností mělo být šetrné, ale důkladné omytí postiženého místa čistou vodou a následná aplikace hydrogelu. Poranění je poté vhodné překrýt nesavým materiálem. Udržováním vlhkého prostředí v ráně se můžeme kromě urychlení procesu hojení navíc vyhnout bolestivému převazování a snížit riziko vzniku jizev. Ošetření metodou vlhkého hojení je velmi efektivní i v případě menších popálenin prvního stupně. Pokud se poranění nehojí nebo se stav ještě zhorší, je nutné vyhledat lékařskou pomoc.

HemaGel

HemaGel je vhodným pomocníkem pro ošetřování drobných poranění. Díky unikátní patentované struktuře vyvinuté českými vědci z rány vychytává volné kyslíkové radikály a zároveň zabraňuje vstupu infekce do rány. Čas potřebný pro uzdravení se díky němu sníží až o polovinu, nevytváří se strupy a rána není bolestivá. K dostání je také praktická sada HemaGel První pomoc, která kromě hydrogelu obsahuje i několik kusů speciální voděodolné Dermafolie pro rychlé a bezpečné ošetření rány.

 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace