Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o kvalitní betaglukany

Vyhodnocení soutěže o kvalitní betaglukany

V zimním období naše imunita více než kdy jindy bojuje s nájezdy nepřátelských organismů. Bránit se jim tělo dokáže jen tehdy, když je dostatečně silné. S posilováním obranyschopnosti nám mohou pomoci látky, jako jsou například betaglukany.

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • Lucík2311
  • ladicek
  • Beruska64

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. c) Jakou čistotu mají betaglukany v přípravcích Betaglukan IMU a Betaglukan FORTE? větší než 70 %
  2. b) Jaká je doporučená denní dávka betaglukanů pro dospělého člověka? 100-200 mg

Více informací na www.pripravky-apotex.cz

Jaké výhra na vás čeká?

3x balíček produktů Betaglukan FORTE a Betaglukan IMU

Co jsou to betaglukany?

„Betaglukany prokazatelně patří mezi nejúčinnější přírodní prostředky na podporu imunity, které máme k dispozici,“ uvádí prof. RNDr. Václav Větvička, Ph.D. a dodává: „Oproti jiným imunomodulátorům – jako je například Echinacea – jsou mimořádně důkladně studovány a každý účinek je doložen desítkami a v některých případech i stovkami vědeckých studií.“ Tyto látky mají v těle za úkol především aktivovat tzv. makrofágy, tedy buňky tvořící první obrannou linii organismu.

Betaglukan FORTE a Betaglukan IMU

Velmi kvalitní zdroj betaglukanů představují doplňky stravy, které nyní můžete vyhrát v naší soutěži. Betaglukan FORTE je vhodný pro krátkodobé užívání a obsahuje navíc doporučenou denní dávku vitaminu C, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Naopak Betaglukan IMU je vhodné užívat dlouhodobě. Každá tobolka obsahuje kromě doporučené denní dávky betaglukanu také inulin – rozpustnou vlákninu, jejímž úkolem je vytvářet ve střevě příznivé prostředí pro prospěšné probiotické bakterie.

Výhercům gratulujeme!

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace