Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěžte o ampulky a sérum s vitamínem A!

Známe vítěze soutěže o ampulky a sérum s vitamínem A!

Trápí vás vrásky nebo akné? Pak jsou pro vás to pravé přípravky s vitamínem A nebo jeho přírodní alternativou bakuchiolem. Nenechte si ujít příležitost a vyhrajte špičkové produkty značek Monoderma a Medik8!

Správně odpověděli a výhru získávají:

 • Veverka - Medik8 Bakuchiol Peptides 30 ml
 • malá9 - Monoderma na akné a vrásky A15 čistý vitamín A v 28 kapslích

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

 1. Pro jaký typ pleti není vhodné sérum Bakuchiol Peptides? c) Je vhodné pro všechny typy pleti
 2. Který z těchto účinků Monoderma A15 nemá? b) Odstranění nečistot z pleti
 3. Který z přípravků je vhodný i v období těhotenství a kojení? a) Bakuchiol Peptides

Jaké výhry na vás čekají?

2 výherci získají produkt pro péči o pleť z e-shopu ZdravéOmlazení.cz:

 • 1. cena: Medik8 Bakuchiol Peptides 30 ml
 • 2. cena: Monoderma na akné a vrásky A15 čistý vitamín A v 28 kapslích

Medik8 Bakuchiol Peptides 30 ml

Nemůžete používat retinolová séra či krémy s obsahem vitamínu A, protože je vaše pleť příliš citlivá, nebo se vitamínu A musíte vyhýbat kvůli těhotenství a kojení? Vaše pleť nemusí přijít zkrátka. Dopřejte jí s Bakuchiol Peptides stejnou péči jako s vitamínem A, ovšem bez jeho případných rizik. Bakuchiol Peptides omlazuje pleť, vyhlazuje vrásky a jemné rýhy, redukuje nadměrnou pigmentaci a působí proti zánětům v pleti a akné.

Alternativa k vitamínu A

Sérum Bakuchiol Peptides využívá jako hlavní aktivní látku bakuchiol, přírodní alternativu retinolu, společně s rozjasňujícími prekurzory peptidů. Je proto skvělou volbou pro každého, kdo nechce nebo nemůže používat kosmetiku s vitamínem A (retinol, retinal a další deriváty). 

Jako retinol pro těhotné

V těhotenství a období kojení je dle doporučení lékařů vhodné se kosmetice s obsahem vitamínu A vyhýbat, může mít totiž negativní vliv na vývoj plodu a kojených dětí. O úžasný účinek retinolu v podobě omlazení, pročištění a rozjasnění pleti nicméně nemusíte díky Bakuchiol Peptides přijít. Z etických důvodů není sérum Bakuchiol Peptides přímo testováno na těhotných či kojících ženách, nicméně neobsahuje žádnou látkou, která by v období těhotenství či kojení mohla být jakkoliv riziková.

Proti vráskám a pro zklidnění pleti

Bakuchiol Peptides zjemňují a zklidňují pleť, jejíž ochrannou bariéru obnovují. Pleť je díky tomu chráněná, bez podráždění a začervenání, zároveň ale pružná a zpevněná. Aktivní látka bakuchiol napomáhá vyhlazení vrásek a jemných rýh, další aktivní látky pleť rozjasňují a zesvětlují tmavé skvrny na kůži. Sérum je navíc vhodné pro všechny typy pleti, tedy i takové, které typicky vitamín A (retinol) netolerují.

Jak Bakuchiol Peptides používat?

Ráno a večer naneste po čištění pleti 6 kapek séra Bakuchiol Peptides na pleť v obličeje, na krku a v dekoltu. Pokud jste zvyklí používat ještě další sérum na bázi vody, Bakuchiol Peptides aplikujte na pleť až po tomto séru. Po vstřebání Bakuchiol Peptides použijte sérum s vitamínem C a denní krém v případě ranní péče a noční krém v případě večerní péče. 

Je možné ho používat také zároveň s vitamínem A. V tomto případě používejte Bakuchiol Peptides v rámci ranní péče o pleť a vitamín A zařaďte večer.

Monoderma na akné a vrásky A15 čistý vitamín A v 28 kapslích

Monodermá A15 je čistý přírodní retinol (vitamín A) nejefektivnější forma vitamínu A. Obnovuje kožní buňky, dodává pokožce potřebné množství kolagenu, čímž ji omlazuje a vyhlazuje jemné vrásky. Snižuje aktivitu mazových žlázek a účinně tak bojuje s akné. Je vhodný pro pacienty s citlivou pletí, úspěšně zmírňuje projevy seboroidní dermatitidy (onemocnění kůže projevující se svěděním, zčervenáním a odlupováním kůže). Monodermá A15 pokožku vyhlazuje a navrací jí svěží vzhled.

Aktivní látky v Monodermá A15

Vitamín A (Retinol) v koncentraci 0,15 %

Účinky Monodermá A15

 • Antioxidační a protizánětlivé účinky
 • Kosmetika na akné
 • Vyhlazení vrásek
 • Omlazení pleti
 • Zmírnění projevů seberoidní dermatitidy

Výhody Monodermá A15

 • Nejúčinnější forma vitamínu A
 • Jednoduchá aplikace ve formě ampulek
 • Praktické balení, které chrání účinnost vitamínu před vlivy okolí
 • Biologicky rozložitelné balení
 • Neobsahuje žádné alergeny, umělá barviva
 • Měsíční vitamínová terapie navýší elasticitu – pružnost pokožky až o 45 %

Určeno pro všechny typy pokožky, problematickou pleť.

Jak používat Monodermá A15

Speciální balení chrání účinky vitamínu před vzduchem a sluncem, protože vitamíny v čisté a přírodní formě mají tendenci na vzduchu a světle oxidovat. Z dávkovače vezměte jednu ampulku Monodermá A15 a aplikujte ji přímo na cílovou oblast. Nechte vstřebat. Doporučujeme pravidelnou aplikaci 1–2x denně. Ampulky monodermodosi jsou vyrobeny z rostlinného želé, které je biologicky rozložitelné.

Více na eshop.zdraveomlazeni.cz.

 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace