Inzerce

Soutěžte o kávový peeling MARK scrub

Již známe výherce soutěže o kávový peeling

Každá pokožka si zaslouží být sexy. A každá pokožka si zaslouží MARKa. MARK je unikátní přírodní a hlavně kávový peeling, který Vám dopřeje pocit královny už při prvním použití.

MARK scrub

Správně odpověděli a výhru získavají:

  • MARK scrubkarliki
  • corela
  • rmarci

Gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. a) Jaká je hlavní složka MARK scrub peelingu? káva

  2. b) Obsahuje MARK scrub chemii nebo konzervanty? ne

Jaké výhry na vás čekají?

tři z vás vyhrávají dárkové balení dvou scrubů ve kterém bude novinka MARK face scrub a druhý scrub bude dle vašeho výběru.

MARK scrub

Kávový peeling Mark scrub

Netradiční kombinace pečlivě vybrané kávy robusta s mandlovým olejem, organickým kokosovým olejem, hnědým cukrem, mořskou solí a vitamínem E tvoří celek, který znásobuje účinky v boji proti různým nedokonalostem pokožky jako je pomerančová kůže, akné, strie, drobné žilky a další. Odbourává odumřelé buňky, čistí, detoxikuje a zanechá dětsky jemnou pokožku hned po prvním použití.

MARK neobsahuje žádné chemické ani konzervační látky a je dostupný už v 7 vůních - coffee original, citrus, čokoláda, kokos , peppermint , které osvěží a povzbudí nejen pokožku, ale i smysly. Navíc jsou teď na trhu 2 novinky: speciální MARK face scrub s tea tree a jojoba olejem a verze i pro muže for HIM after GYM. Objednat se dá na www.markscrub.cz.

Sleduj MARKa i na Facebooku nebo na Instagramu (@scrub_mark) a dozvíš vše důležité co se u nás děje.

MARK scrubMARK scrub

 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace