Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěžte s Biopekárnou Zemanka o balíček výživných sušenek

Vyhodnocení soutěže s Biopekárnou Zemankou

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • Fanny
  • Merunka
  • Brabulka

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. b) Ve kterém roce byla založena Biopekárna Zemanka? 2006

Více informací se dozvíte na www.biopekarnazemanka.cz.

Jaké výhry na vás čekají?

3 výherci získají balíček ochutnávkového mixu sušenek a krekrů od Biopekárny Zemanka.  

Bílkoviny se vedle sacharidů a tuků řadí mezi základní stavební kameny každého jídelníčku. Jsou zodpovědné za chod organismu, udržují správnou hladinu hormonů v krvi a máme díky nim energii. Bohužel se ale jejich příjem stále podceňuje a na talířích jich dostatečné množství často nenajdeme. Obecně se doporučuje přijímat 0,8-1 g bílkovin na kilogram tělesné váhy, přičemž svačiny by měly tvořit okolo 20 % denního příjmu. Zahrnout do svačiny je můžete nyní snadno díky Biopekárně Zemanka a jejím sušenkám a krekrům, které jsou našlapané bílkovinami. 

Těšit se můžete na Bezlepkové čočkové bio čoko-kokosky, které obsahují díky čočkové mouce 11 % proteinu, bílkoviny tak do svačiny díky těmto sušenkám jednoduše doplníte, a to ať už jste v práci nebo na cestách. Pokud nepatříte mezi fanoušky čokolády, najdete v nabídce Biopekárny také variantu bez ní, tedy Bezlepkové čočkové bio kokosky, které lákají svou krásně oranžovou barvou. Oba druhy jsou navíc bezlepkové, bez bílého rafinovaného cukru, palmového tuku i kypřících látek. 

Ze slaných variant se pak můžete těšit na Bio krekry s dýňovým semínkem a česnekem a Bio krekry se sezamem a sojovou omáčkou. Ty neobsahují žádné suroviny živočišného původy, pouze to nejlepší v bio kvalitě. Pro ty, kteří s živočišnými produkty problém nemají, jsou tu pak ještě Bio krekry se sýrem a slunečnicí. Všechny tyto snacky mají obsah bílkovin vyšší než 10 %, skvěle tedy doplní jakýkoliv jídelníček.

Výhercům gratulujeme!

 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace