Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Vyhrajte balíček hygienických potřeb Bella a Seni!

Již známe výherce soutěže!

Inkontinence není tabu – svěřte se svému lékaři

Stresová inkontinence je ztráta malého množství moči při náhlém zvýšení nitrobřišního tlaku – například když se člověk směje, kýchá nebo kašle a postihuje mnoho lidí po celém světe. Je to poměrně běžný jev, ke kterému dochází v důsledku stárnutí, porodu či menopauzy, nicméně je často stigmatizován a nemluví se o něm otevřeně. Kvůli rozpakům a studu, které jsou s tímto stavem spojeny, se lidé často cítí izolovaní a osamocení. V důsledku toho je jen málokdo ochoten o svém problému mluvit a trvá i několik let, než pacient přizná své příznaky lékaři a začne se léčit. Toto zpoždění může způsobit vážné zdravotní problémy, protože neléčená inkontinence může vést k infekcím, podráždění kůže, nebo k depresím.

Inkontinenční vložky Seni Lady Slim, na které přispívá zdravotní pojišťovna, mohou výrazně usnadnit život. Tyto výrobky se podobají běžným hygienickým vložkám, ale jsou konstruovány tak, aby absorbovaly větší množství moči a zabránily úniku tekutiny. Obsahují tzv. superabsorbent, který dokáže pohlcovat tekutinu a měnit ji v gel. Tím zvyšuje jejich kapacitu a zároveň zachovává suchý povrch vložky. Navíc jsou velmi tenké a pod oblečením jsou téměř neviditelné, což z nich činí pohodlné a diskrétní řešení. Pacient tak není nucen omezovat se ve svých aktivitách a sociálních kontaktech, ani není výrazně omezen jeho životní komfort, a to vše má pozitivní dopad na jeho sebevědomí.

Je důležité si uvědomit, že inkontinence není něco, za co bychom se měli stydět. Je to zdravotní komplikace jako každý jiná a jako taková by se měla léčit. Návštěva lékaře může pomoci diagnostikovat příčinu inkontinence a poskytnout vhodné možnosti léčby. Je na čase prolomit tabu a svěřit se svému gynekologovi, urologovi či praktickému lékaři.

Více informací na: https://seni.cz/cs_CZ

Správně odpověděli a výhru získávají:

1.-5. cena: Prokopka, AnetŠmíd, vetrak, Aniff, ko21

6.-10. cena: Babou, jijina, Pikyky, elije, babina

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky

1) a) Seni Lady patří mezi: urologické vložky

2) c) Jak se nazývá látka absorbující velké množství tekutiny a měnící ji na gel? superabsorbent

3) b) Zdravotní pojišťovna na inkontinenční pomůcky: přispívá

4) a) Nekontrolovatelný únik moči se odborně nazývá: inkontinence

Jaké výhry na vás čekají?

10 výherců získá balíček hygienických potřeb značek Bella a Seni.

1.-5. cena:
  • 1x Seni Lady Slim Micro á 20 ks
  • 1x Seni Lady Slim Mini á 20 ks
  • 1x Intimní ubrousky Sensitive á 20 ks
  • 1x Intimní gel Sensitive 300 ml
  • 1x Bella kosmetická taška
  • 1x Bella Perfecta Night á 14 ks
6.-10. cena:                         
  • 1x Seni Lady Slim Micro á 20 ks
  • 1x Intimní gel Sensitive 300 ml
  • 1x Bella Perfecta Night á 14 ks

 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace