Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Zasoutěžte si o HemaGel, nejlepšího pomocníka při hojení ran

Již známe výherce soutěže o Hemagel do letní lékarničky

Zima se pomalu hlásí o slovo a možná ani čerstvá sněhová nadílka na sebe nenechá dlouho čekat. Určitě se letos chystáte na hory užít si první brázdu, ale kromě teplého oblečení si s sebou nezapomeňte přibalit lékárničku. Takové puchýře z celodenního nošení lyžáků nejsou nic příjemného a mnoho i menších úrazů může skončit odřeninou nebo oděrkou. Proto je dobré mít u sebe HemaGel, který urychluje hojení a zabraňuje vysušování rány a tvorbě strupů.

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • Maartinek
  • Andrrejjka
  • Ludmilka

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. c) Který vědec českého původu stojí za objevem, na jehož principu je založen účinek HemaGelu? Otto Wichterle

Více informací se dozvíte na  https://www.pripravky-apotex.cz/cs/zdravotnicke-prostredky/hemagel.

Jaké výhra na vás čeká?

3x HemaGel 5g 

3x HemaGel První pomoc

Víte, že HemaGel je oblíbený český výrobek po celém světě?

HemaGel je jedním z unikátních českých patentů a bylo u něj prokázáno, že urychluje hojení až o 50 procent oproti suchému hojení. Funguje na principu tzv. vlhkého hojení, kdy místo klasické náplasti použijete právě hydrofilní gel na ošetření ranky. Tajemství metody spočívá v tom, že podporuje vlastní hojivé procesy těla. Tekutina, kterou rána vylučuje, totiž obsahuje řadu růstových faktorů a výživných látek, jejichž působení je pro správné a rychlé zacelení rány potřebné. Navíc ošetření metodou vlhkého hojení je velmi efektivní i v případě menších popálenin.

Jak ošetřit drobné poranění

1. Ránu důkladně omyjte pod tekoucí vodou a odstraňte z ní případné nečistoty. Pokud se jedná o popáleninu, šetrně odstraňte mrtvou tkáň. Puchýře nepropichujte.

2. Aplikujte vrstvu HemaGelu

3. Překryjte sterilním nesavým materiálem (mastným tylem) nebo fólií.

4. Pravidelně ránu převazujte a kontrolujte.

5. Je-li poranění rozsáhlé, špatně se hojí nebo se nepodařilo odstranit všechny nečistoty, vyhledejte lékaře.

HemaGel je vhodným pomocníkem k ošetření povrchových poranění kůže jako jsou odřeniny, popáleniny, řezné rány a drobná poranění. K dostání je také praktická sada HemaGel První pomoc, která kromě hydrogelu obsahuje i tři kusy speciální krycí fólie Dermafoil pro rychlé a bezpečné ošetření rány.

 
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace