Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Oblíbená značka líčidel

  • Oblíbená značka líčidel

    Jaká používáte líčidla? Máte nějakou oblíbenou značku? Jak si líčíte obočí?

    Naďa  |  03. 02. 2015, 17:40  |  Reakcí: 9  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
    • Re: Oblíbená značka líčidel

      Nadi, přiznám se, že nevím, co je to za značku, nechám si poradit vizážistkou a u ní i nakoupím. Na obočí používám světle hnědou tužku a následně stín, je za 10 sekund a rozdíl je nebetyčný. Postup je přesně podle Ženy po 40.

      Calamity J.  |  04. 02. 2015, 10:45  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
      • Re: Oblíbená značka líčidel

        To by se mi také líbilo, nechat si poradit od vizážistky a přímo od ni nakoupit. Potíž je v tom, že nevím, jak poznám, že ta vizážistka je dobrá... Přijde mi to, že tady se roztrhl pytel s různými kurzy, takže to ve finále dělá kde kdo... a nemyslím si, že jsou všechny kvalitní. A ta tvoje nemá ráda moje červené vlasy, tak nevím, nevím :D

        Naďa  |  04. 02. 2015, 11:21  |  Reagovat  |  URL příspěvku
    • Re: Oblíbená značka líčidel

      Já snad ani oblíbenou značku nemám. :-) A přiznám se, že u obočí jen udržuji tvar a vůbec nelíčím...

      Evulik25  |  05. 02. 2015, 08:49  |  Reagovat  |  URL příspěvku
    • Re: Oblíbená značka líčidel

      Našla jsem si takový kompromis mezi kvalitou a cenou - většinou mám vše od Avonu, který mi prostě sedí. Ale musím se přiznat, že make-up mám od Vichy, protože mám pro tuto značku slabost :-) ale já se moc nelíčím, takže mi ten make-up za 700,- nebo kolik vydrží něco přes dva roky...

      veruli79  |  05. 02. 2015, 10:16  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
      • Re: Oblíbená značka líčidel

        holky, jak jste spokojené s Avonem?

        Lemur  |  13. 02. 2015, 18:53  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
        • Re: Oblíbená značka líčidel

          Přiznám se, že tyhle značky vůbec nepoužívám. Až na opalovací krém, který kupuji i na obličej obrovskou nádobu za pár korun, který nás jediný s dcerou nealergizuje, používám všude lékařskou kosmetiku, nejlépe BIO, což má u mě ale asi jiný význam, než by tomu dali úředníci :-). Lékařská biokosmetika je pro mě co nejčistší kosmetika ve smyslu pouze účinné látky bez parabenů a dalších přilepšovadel, které pleti moc nesvědčí.

          Calamity J.  |  14. 02. 2015, 10:27  |  Reagovat  |  URL příspěvku
        • Re: Oblíbená značka líčidel

          Mně je na Avonu nejvíc sympatické to, že své výrobky netestuje na zvířatech. :-)

          Evulik25  |  14. 02. 2015, 19:18  |  Reagovat  |  URL příspěvku
    • Re: Oblíbená značka líčidel

      Značku líčidel používám od Mary Kay, vždy ke mě domů přijde vyzážistka a doporučí mi přesně co by mi sedělo a co mojí pleti prospěje:)

      Kamilka  |  19. 09. 2017, 10:20  |  Reagovat  |  URL příspěvku
    • Re: Oblíbená značka líčidel

      Moje oblíbená značka je od Mary kay, přijde mi hodně kvalitní a když si to domluvíte tak přijde vizážistka k vám domu a poradí co by zrovna vám sedělo:)

      Štofinka  |  29. 09. 2017, 15:34  |  Reagovat  |  URL příspěvku
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace