Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

moje zkušenosti s oční klinikou horní počernice

  • moje zkušenosti s oční klinikou horní počernice

    Byla jsem krátkozraká - 2 dioptrie na obě oči. Na laseru jsem byla v roce 2005 v Praze, na oční klinice v Horních počernicích. Je to tedy 12 let a vidím pořád stejně skvěle, stáhli mi to na nulu, u očního vidím i ty nejmenší písmenka, takže jsem fakt spokojená .A ni jsem nečekala, že mi to tak dlouho vydrží. Navíc tehdy mi dělali jedno oko a za půl roku druhé, teď to jde naráz. Žádné nepříjemné následky nemám. Takže směle do toho!!!!! A zapomněla jsem napsat, že do blízka vidím dobře stejně jak do dálky a v noci to samé a žádné kola nevidím.

    Peppermintka  |  13. 09. 2017, 14:35  |  Reakcí: 1  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
    • Re: moje zkušenosti s oční klinikou horní počernice

      Na zákroku jsem byla na oční klinice v Horních Počernicích a výsledek se povedl. Vada byla 1,5 dioptrie a jako odpůrkyně brýlí i čoček jsem se rozhodla právě pro danou operaci. Nyní musím říci, že se mi po laserové operaci očí doslova změnil život. Primárně proto, že dobře vidím a obě oči jsou v pořádku. Důležité je také říci, že vše se zahojilo, jak se zahojit mělo, stejně jako musím říci i to, že vůbec netrpím třeba tím, že by oči měly být suché. Problémem není ani jakákoliv citlivost.

      Klaudiee  |  27. 09. 2017, 17:47  |  Reagovat  |  URL příspěvku
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace