Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Podmínky užívání portálu

www.zdraveomlazeni.cz jsou webové stránky informačního charakteru. Informace uvedené na stránkách www.zdraveomlazeni.cz nejsou určeny jako návod k diagnostice a léčení nemocí. V případě nemoci či jakýchkoliv pochybností týkajících se vašeho zdravotního stavu nebo zdravotního stavu vašich dětí, či užívání léčiv je nezbytně nutné vždy kontaktovat vašeho lékaře / lékaře vašeho dítěte, který dle vlastního vyšetření stanoví diagnózu a rozhodne o příslušné léčbě. Provozovatel stránek nenese odpovědnost za škody, které vzniknou uživateli stránek, pokud se v případě nemoci či příznaků poruch zdraví neobrátí na příslušného lékaře. Autoři, ani nakladatelství nemohou nést odpovědnost za případné újmy nebo poškození, které vyplynou z nesprávného užití informací v této publikaci. Každý člověk by vše měl konzultovat s lékařem, který je zcela obeznámen s veškerými aspekty jeho zdravotního stavu.

Provozovatel Baby on line nenese odpovědnost za informace umístěné na stránkách jiných domén, na než z www.zdraveomlazeni.cz vedou odkazy, stejně jako za informace v komerčních sděleních a inzercích na tomto portále.

Provozovatel Baby on line informuje všechny autory příspěvků, že veškeré náklady spojené s dodatečným odstraněním vložených příspěvků hradí jejich autor, na jehož žádost byly odstraněny.

Vkládané příspěvky vyjadřují názory našich čtenářek a čtenářů, které se nemusí shodovat s názory autorů a nakladatelství. Provozovatel Babyonline nenese odpovědnost za informace obsažené v příspěvcích čtenářů. Autoři příspěvků z řad uživatelů nesou za své příspěvky plnou odpovědnost a přebírají odpovědnost za škodu, pokud svými příspěvky poruší práva jiné osoby či právního předpisu.

Vkládat na ZdravéOmlazení.cz reklamní sdělení, jak na stránky, tak prostřednictvím vzkazů uživatelkám, není povoleno. Za každé takové nepovolené reklamní sdělení bude vymáhána náhrada ve výši 10.000 Kč, která bude následně využita k dalšímu rozvoji portálu. Příspěvky nebo jejich části budou neodkladně ze stránek odstraněny a profil uživatele, který tak činí, odstraněn.

Odstraněn bude rovněž příspěvek, který ponese známky zásahu do dobré pověsti autora či společnosti provozující portál Zdravé­Omlazení.cz.
 

Veškerá práva vyhrazena, žádná část těchto stránek nesmí být publikována a šířena žádným způsobem a v žádné podobě bez výslovného svolení vydavatele. Veškeré vydavatelem povolené citace údajů v dalších publikacích musí být uvedeny jako citace s uvedením pramene a autora originálu.

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace