Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

  • Celulitida

    Ahoj, tohle téma jsem tady nenašla a ráda bych se o něm pobavila.Prosím jak bojujete s celulititou? Nějaké hubnoucí kůry? Jiné produkty, cvičení? Podělte se o zkušenosti.

    Lucasice  |  01. 03. 2021, 20:01  |  Reakcí: 3  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
    • Re: Celulitida

      Ahoj, no já jsem se snažila zapojit do jídla víc zeleniny. Kombinuju to s pohybem, kdy se snažím chodit do schodů místo výtahem, kousek pěšky místo MHD atd. Ale i tak přemýšlím nad liposukcí, protože už těch tukových buňek mám hodně tak si říkám že by mě to mohlo pomoci s tím hubnutím

      Pajula  |  30. 07. 2021, 08:17  |  Reagovat  |  URL příspěvku
    • Re: Celulitida

      Já letos cele léto masíruju pomocí silikonovych baněk https://www.klenotyamber.cz/masazni-pomucky/silikonove-masazni-banky-set-4-ks/ a je to znát, chodila jsem i na lymfodrenaze, bohužel, jakmile jsem přestala, celulitida se hned vracela, tak na to už kašlu.

      Lenule  |  21. 08. 2021, 13:59  |  Reagovat  |  URL příspěvku
    • Re: Celulitida

      Hele já jsem vyzkoušela hodně produktů a nic mi nepomohlo:-( Je to hlavně o stravě a pohybu myslím.

      Terria  |  19. 01. 2022, 10:04  |  Reagovat  |  URL příspěvku
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace