Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

  • Jezdíte taky? :)

    Zdravím všechny, napadlo mě vytvořit diskuzi o cyklistice, kde si budeme vzájemně doporučovat terény, jak často jezdit, jak dlouho, jak daleko a jaká jsou nejlepší kola, atd. :) Tak pište, pište :)

    Valča  |  10. 01. 2016, 13:51  |  Reakcí: 7  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
    • Re: Jezdíte taky? :)

      Ahojj, já si jezdím jen tak pro zábavu 1x-2x do týdne, někdy silnice, někdy do lesa - záleží na počasí:)))) kolo mám horské a je to super, můžu s ním jezdit všude:)))

      Maruš  |  12. 01. 2016, 17:40  |  Reagovat  |  URL příspěvku
    • Re: Jezdíte taky? :)

      To je skvělý nápad! :-) V Brně mám malý okruh na 40 minut kolem bydliště nebo větší až k přehradě. Často potkávám cyklisty na inlinech v Ratíškovicích, ale to není žádný terén, ale luxusní cyklostezka :-). Odkud jsi?

      Calamity J.  |  12. 01. 2016, 20:03  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
      • Re: Jezdíte taky? :)

        Ahoj, já jsem také z Brna:) Já jezdím teda hlavně do lesů, mám horské kolo, takže ho využívám pořádně do terénů:))

        Valča  |  15. 01. 2016, 19:46  |  Reagovat  |  URL příspěvku
    • Re: Jezdíte taky? :)

      Ano, jezdím docela často a je to super, člověk se u toho uvolní, pročistí si hlavu a taky udělá něco pro sebe:)

      Kamilka  |  19. 09. 2017, 11:15  |  Reagovat  |  URL příspěvku
    • Re: Jezdíte taky? :)

      Ahoj, jezdím na kole tak 2x týdně, chtěla bych víc, ale protože bydlím v Praze tak tady nemám až tolik možností,ale když už vyjedu tak se to snažím užít :)

      Štofinka  |  29. 09. 2017, 15:05  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
      • Re: Jezdíte taky? :)

        Přemýšlela jsem o tom kole ale když mám sedavé zaměstnaní není lepší třeba běh nebo nějaké cvičení? U toho kola mi vadí že zase sedím :(

        Pajula  |  05. 08. 2020, 15:46  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
        • Re: Jezdíte taky? :)

          Dobrý den, myslím, že byste měla zvolit sport, který bude pro Vás vyhovující. U běhu je nutné mít správnou techniku a dýchání, tam je nejlepší si vzít i trenéra ze začátku. Můžete se inspirovat domácím cvičením zde: https://www.zdraveomlazeni.cz/domaci-cviceni/42

          ZdravéOmlazení  |  05. 08. 2020, 17:19  |  Reagovat  |  URL příspěvku
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace