Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

  • prodloužení vlasů

    S vlasy-k-prodlouzeni jsem si zvládla s jejich clipy prodloužit vlasy sama.

    Tamy  |  24. 01. 2021, 12:52  |  Reakcí: 1  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
    • Re: prodloužení vlasů

      taky si dělám vlasy sama, pomocí clip inů co jsem objednala na internetu

      katulka125  |  25. 05. 2021, 20:45  |  Reagovat  |  URL příspěvku
  • prodloužení vlasů

    Mají pobočku v Brně, já si u nich nechala vlasy párkrát prodloužit. Jsem s nimi spokojená.

    Dandina  |  22. 01. 2021, 13:44  |  Reagovat  |  URL příspěvku
  • prodloužení vlasů

    Koukala jsem na jejich stránky a našla, že prodlužují i u nich na pobočce. Má někdo zkušenost?

    weendulka  |  20. 01. 2021, 18:52  |  Reagovat  |  URL příspěvku
  • prodloužení vlasů

    Prodlužovala mě je moje kadeřnice, zároveň mě clipy dobarvila do mého odstínu vlasů.

    Luisa  |  16. 01. 2021, 16:50  |  Reagovat  |  URL příspěvku
  • prodloužení vlasů

    Zvládla jste si prodloužit sama?

    Zuzula  |  10. 01. 2021, 12:49  |  Reagovat  |  URL příspěvku
  • vlasy

    Najejich stránkách jsem se dočetla, že pracují s materiálem ze 100% lidských vlasů. To mě zaujalo.

    weendulka  |  25. 09. 2017, 19:33  |  Reagovat  |  URL příspěvku
  • prodloužení vlasů

    Mě teda dostalo, že vlasy od nich jdou obarvit do jakéhokoliv odstínu a dají se vlnit.

    Evelinka  |  23. 09. 2017, 19:50  |  Reagovat  |  URL příspěvku
  • vlasy

    Já jsem o nich slyšela od kamarádky. Sama prodloužené vlasy nemám, ale ona je moc spokojená. Svoje vlasy neměla moc husté, ale teď je má fakt krásné. Ale řekla bych, že je to i tím, že opravdu mají ty vlasy přírodní.

    weendulka  |  15. 09. 2017, 21:32  |  Reagovat  |  URL příspěvku
  • prodloužení vlasů

    Dostala jsem tip na prodloužení vlasů u od vlasy-levne. Má s nimi někdo zkušenost? Na stránkách jsem se dočetla, že pracují výhradně s materiálem ze 100% pravých vlasů.

    Wendyska  |  13. 09. 2017, 09:54  |  Reakcí: 1  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
    • Re: prodloužení vlasů

      No já bych se radši poradila s kadeřnici, budeš to mít potvrzené od profesionála a to je určitě lepší:)

      Štofinka  |  29. 09. 2017, 14:24  |  Reagovat  |  URL příspěvku
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace