Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Toto je moje firma a zajímá mě záruka horních pozic. Více informací ×

Mgr. Hana Čihánková Doporučený
lékař

Mgr. Hana Čihánková

Vizážistka

+420731106226Zobrazit telefon  |  Zobrazit adresu webu

Hodnocení: 5
Přidejte zkušenost (1)

Profil - Mgr. Hana Čihánková

Vzdělání:

2005 – 2011 -  Masarykova univerzita, Fakulta sociálních studií, obor Personální managament, psychologie - sociologie

Vizážistická  praxe (2005 - 2015):

  • TV reklamy (Mlékárna Kunín, MultiImun, Zlatá Haná k namazání, Zlatá Haná k pečení, Ytong, Gameshow)
  • make-up artist, trainer Rouge Bunny Rouge
  • make-up artist MAC Cosmetiscs, L´Oreal, Maybeline, Astor, Essence
  • spoluautorství knihy Žena po 40: Sebevědomá a v kondici, odborná konzultace pro články v časopisech Moje psychologie, Maminka, Paní domu
  • videoklipy IAN „She“, Charlie Straight "Someone with a slow heartbeat", Helena Zeťová "Crossing Bridges"
  • lektorská činnost pro Surface make-up school, IDIF, Comsen v.o.s., přednášky na konferencích Face day
  • fashion kampaně, firemní vizuály, přehlídky... a mnoho soukromé klientely

Nabízené služby a ceník

Fotomake-up
Fotomake-up je mojí hlavní specializací a zároveň také typem make-upu, který dělám nejraději, protože při něm lze uplatnit fantazii. Každý zkušenější fotograf ví, že kvalitní make-up mu ušetří několik hodin při následné post produkci fotek. Dle vašeho přání Vám nalíčím modelku/modela, upravím vlasy a pomohu s doladěním celkového stylu přímo v atelieru či exteriéru. Fotomake-up se využívá zejména pro prezentační fotografie a fototesty modelek. Nalíčit se však můžete nechat třeba i na focení dokladů.
 Vytvoření fotomake-up a stylingu vlasů trvá cca 60 min, u náročnějších variant make-upu či účesu déle.
Tato služba je k dispozici v Brně, Praze, po dohodě celá ČR.
 

Osobní kurz líčení
Nevíte si rady s líčením? Potřebujete v práci vypadat reprezentativně, ale nevíte, jak na to? Máte doma spoustu líčidel, ale neumíte je použít? Nebo se nelíčíte vůbec a chtěla by jste začít? Právě pro Vás je vhodný Osobní kurz líčení.
Na kurzu probereme techniky líčení krok za krokem, zejména základní přípravky pro líčení, jejich nanášení, typy i konzistence, které jsou pro Vás nejvhodnější. Poradím Vám, jaké barvy používat, aby jste co nejvíce podtrhla své rysy. Také Vás naučím používat štětce a triky profesionálů, které Vám líčení výrazně usnadní. Vybranou kosmetiku si u mne můžete zakoupit. Pokud si s sebou přinesete vlastní kosmetiku, vybereme která je vhodná a kterou je lepší vyměnit.
Během tohoto sezení si make-up také natrénujete - polovinu obličeje nalíčím já a druhou si pak pod mým vedením nalíčíte sama. Můžete si vyzkoušet i stupňování líčení - od nenápadného denního až po výrazné večerní. Poradím Vám, jak u každodenního líčení strávit co nejméně času a při tom vypadat stále perfektně.
Osobní kurz líčení zabere cca 3 hodiny. Kurz můžete absolvovat také s kamarádkou (maximálně 3 osoby).
Tato služba je k dispozici v Brně a okolí.


Svatební servis
Svatební den je jedním z nejvýznamnějších dnů ve vašem životě, a proto je třeba nic neponechat náhodě. Svatební make-up je specifický tím, že musí být jemný a přirozený, ale zároveň dostatečně výrazný pro fotografii. Velký důraz kladu na dokonalé propracovaní a trvanlivost celkového make-upu, kterých při líčení běžnou kosmetikou nedosáhnete.Ke svatebnímu make-upu provedeme v dostatečném předstihu zkoušku, kde společně vybereme odstíny, intenzitu a celkový styl líčení. Na zkoušce Vás nalíčím stejně kvalitně, jako ve svatební den. Výhodou zkoušky je možnost konzultovat líčení se svým okolím a také zvyknout si na sebe, protože make-up je vždy odlišný od toho, který běžně nosíte.
Zkouška většinou probíhá u mě, ve svatební den Vás upravím přímo u Vás doma.
Ve svatební den zabere líčení cca 60 min.
Na přání zákaznice je možné realizovat svatební make-up i bez zkoušky.
Svatební účes je jedna z nejvýraznějších ozdob každé nevěsty, proto je třeba jeho správné volbě věnovat velkou pozornost. Výběr vhodného svatebního účesu se řídí řadou faktorů jako je styl svatby i šatů, tvar obličeje, kvalita vlasů, délka vlasů a v neposlední řadě vkus nevěsty. Nejdůležitějším kritériem  je však vždy to, zda se v účesu cítíte dobře a přirozeně.
Zkouška účesu probíhá většinou dohromady se zkouškou líčení, což vám umožní posoudit kompletní vzhled. Účes se na zkoušce většinou nevypracovává do úplných detailů, aby bylo možné zkoušet více variant, ze kterých si vyberete tu nejlepší. Po volbě toho pravého účesu je možné jej doladit vhodnou ozdobou, kterou vám v rámci služby zapůjčím zdarma. Můžete vybírat z cca 70 kusů ozdob různých stylů i barev tak, aby váš účes byl opravdu slavnostní.   
Ve svatební den zabere realizace účesů cca 40-90 min.
Na přání zákaznice je možné realizovat svatební účes i bez zkoušky.
Ke svatebnímu líčení a účesu je možné objednat korekce během dne, aby vše vypadalo stále jako nové. Opravy make-upu či účesu je vhodné provádět po focení, po obědě nebo před začátkem večerní party.  
Objednání svatebních služeb doporučuji ideálně 4-5 měsíců předem, lze se však domluvit jakkoliv podle Vašich potřeb. Dle Vašeho přání vytvořím make-up i účes také pro Vaše svatební hosty.
Pro rezervaci termínu je třeba uhradit nevratnou zálohu ve výši 50% z předpokládané ceny služby. Hodnota zálohy bude odečtena z celkové ceny, respektive použita na úhradu zkoušky.  
Tato služba je k dispozici v Brně a okolí.


Večerní líčení a účes
K slavnostní události jako je ples nebo firemní večírek patří krásné šaty, ale i dokonalý make-up a účes. Večerní make-up je většinou výraznější než běžné líčení. Můžeme si dovolit experimentovat s barvami či třpytkami, nebo vsadit na nesmrtelnou klasiku kouřového líčení. Velmi žádané jsou také nalepovací řasy, které úžasně dotváří sexy vzhled očí. Podle Vašeho přání Vám vytvořím make-up, který bude lichotit vaší tváři a zároveň ladit s oblečením.
Slavnostní účes je rovněž nedílnou součástí příprav na ples či večírek. Vytvořím Vám jakýkoliv účes, který si budete přát – od natočených vlasů až po drdoly. Spojením obou těch služeb ušetříte čas, který by jste jinak strávila cestováním za kadeřnicí.
Líčení zabere cca 45 min, účes dle náročnosti cca 30–60 minut.
Tato služba je k dispozici v Brně a okolí.

Prováděné zákroky

Tento lékař nemá vyplněné žádné zákroky

Před a po

Tento lékař nemá vložené žádné fotografie

Videa

Tento lékař nemá vložená žádná videa

Zkušenosti pacientů

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace