Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Toto je moje firma a zajímá mě záruka horních pozic. Více informací ×

 Monika Bílková

Monika Bílková

Hodnocení: 0
Přidejte zkušenost (0)

Profil - Monika Bílková

Přímo ve sféře zdravotnictví se sice nepohybuje, ale v současné době (podzim 2020) míří do finiše se studiem žurnalistiky (FSV UK) a anglistiky-amerikanistiky (FF UK); dvou oborů, které jí skutečně přirostly k srdci a považuje je za rovněž velmi obohacující a přínosné. 

Svou dnes již mnohaletou novinářskou praxi Monika zahájila ještě na gymnáziu ve svých patnácti letech. Tehdy začala přispívat do Spark Rock Magazine – jednoho z nejčtenějších hudebních časopisů na českém trhu, který se mimo jiné pyšní i bezmála třicetiletou tradicí. Zkušenost má s většinou publicistických žánrů, nicméně největší zálibu našla shodou okolností ve své hlavní doméně – rozhovorech. Ty Moniku nejvíce naplňují zejména proto, že díky nim může pozoruhodné, mnohdy inspirativní, ale někdy i varovné životní příběhy jak začínajících, tak ostřílených umělců přiblížit pestrému spektru čtenářů. Zakládá si na jejich pravdivosti a důkladném ověřování faktů. Hudba Monice učarovala hlavně z toho důvodu, že jejím prostřednictvím se dají nejen ventilovat emoce a sdílet zážitky, s nimiž se může ztotožnit každý, ale také poutavou a originální formou poukazuje na aktuální společenské problémy. 

Monika zastává názor, že jedním z nejdůležitějších rysů dobrého novináře je i jeho široký všeobecný přehled a větší pole působnosti. Kromě hudby, lingvistiky a kultury obecně se proto zajímá také o zdravý životní styl, cestování (externí redaktorka pro časopis Luxury Guide), cvičení, sport, kosmetiku (přispívá na web www.fullofbeauty.cz), vzdělávání (spolupořádání mezinárodní konference „1989 – 2019: Thirty years of Czech-American relations ve spolupráci s FSV UK, NYU Prague, Fórem 2000 a Barokním refektářem dominikánského kláštera sv. Jiljí v Praze), diplomacii (stáž v Českých centrech, Oddělení kulturní diplomacie) a v neposlední řadě psychologii (rozhovory a stejně tak jeden semestr strávený na pražské pobočce NYU jako tzv. „resident assistant“ považuje za v tomto směru velmi dobrý trénink). 

 

Prováděné zákroky

Tento lékař nemá vyplněné žádné zákroky

Před a po

Tento lékař nemá vložené žádné fotografie

Videa

Tento lékař nemá vložená žádná videa

Zkušenosti pacientů

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace