Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Omlazení kontur obličeje

  • Dobrý den, v létě mi bude 60, cca od 45 se věnuji omlazování obličeje, nejdřív plastická operace horních i dolních víček, potom botox, méně kys. hyaluronová, nejnověji vlastní plazma. Pleť mám dobrou, na kosmetiku nechodím, ale trápí mě povadající obličej. Na zpevnění dolní části obličeje - kontury, mi byly doporučeny nitě. Ovšem já mám strach z tak invazivního zákroku a taky mi známé říkají, žeaž tak zle to ještě není. Existuje neinvazivní alternativa jako napr. lipolýzové injekce do "syslíků" a pod bradu - vyloženě tukový polštář tam nemám, a nebo jak trochu povytáhnout kontury obličeje bez zavádění nití? Děkuji moc za odpověď.

    • Na povytažení kontur dolní hrany čelisti jsou opravdu nejlepší variantou vstřebatelné 3D nitě, které se zavádí z před-ušní krajiny směrem k bradě. Jedná se o zákrok ambulantní prováděný v lokální anestézii. Po zákroku je nutné omezení mimiky a nošení speciální elastické ohlávky.  Lipolýza je zákrok, při kterém se chemickou látkou rozpouštějí malá depozita tuku. Provádí se například u dvojité brady nebo u "syslíků" před zavedením nití, aby této oblasti bylo odlehčeno a nitě lépe držely.  

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace