Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Redpeel a bioredpeel – peeling a osvětlení červeným světlem

Redpeel a bioredpeel, peeling 70% kyselinou glykolovou následován ošetřením červeným světlem pleť vyhladí, rozjasní, zlepší mikrocirkulaci, novotvorbu buněk, dodá pleti pevnost a pružnost.

Redpeel a bioredpeel

Metoda:

Chemická metoda - peeling 70% kyselinou glykolovou a fyzikální metoda - červené světlo
Věk: Nerozhoduje
Část těla: Obličej
Problém: Zhrubělá pokožka, pigmentové skvrny, unavená pleť
Cena zákroku: 1500 Kč a více dle přídatných funkcí

K čemu Redpeel a Bioredpeel slouží?

Redpeel a Bioredpeel slouží k odloučení povrchových mrtvých vrstev pokožky a následně pomocí červeného světla ke stimulaci elastinu a kolagenu, zlepšení tak pružnosti a pevnosti pokožky, celkově se těmito zákroky pokožka projasní.

Jaký je rozdíl mezi Redpeel a Bioredpeel? Na jakém principu pracují?

Bioredpeel je aplikace volné kyseliny glykolové v kombinaci s červeným světlem, Redpeel pak vázané. Průnik této kyseliny je u obou jiný. Po očištění pleti dochází k nanášení tzv. hydrogelu, tj. polysacharidová vrstva, která slouží k zachycení molekul kyseliny glykolové a zajistí její postupné uvolňování do kůže tak, aby se neuvolnila najednou. Bioredpeel je agresivnější, kde dochází k rychlejšímu průniku do podkoží, zatímco u Redpeelu je kyselina více pozdržena v mřížce, takže průnik je pomalejší. Jedná se o peeling se 70% kyselinou glykolovou, která může být používána pouze v lékařském zařízení.

Jak dlouho peeling trvá?

Celková doba je 20 min, ale vše záleží na citlivosti pokožky. Někdo má Redpeel na obličeji i 40 minut, ale někomu citlivějšímu vyhovuje pouze minut 10, kdy jej musíme odstranit.

Se 70% kyselinou glykolovou pracují pouze zdravotníci. S jakým procentuálním zastoupením kyseliny glykolové mohou pracovat kosmetičky?

Kosmetičky mohou pracovat jen do koncentrace 30 %.

Proč kosmetičky nemohou pracovat s vyšší koncentrací?

Je důležité sledovat epidermolýzu kůže. Epidermolýza jsou na pohled bělavé ostrůvky kůže, kde kyselina proniká do tukových kanálů. Pokud k tomu dojde, musíme s peelingem okamžitě přestat. Je důležité, aby ten, kdo pracuje s takto koncentrovaným roztokem, věděl o kůži vše.

Jaký může být důsledek epidermolýzy?

Může se vytvořit nehojící se strup až nekróza (odumření tkáně).

Součástí tohoto peelingu je vždy červené světlo. Jak dlouho ozáření trvá?

Ano. Nejdříve se provede peeling a následně se pokožka ozáří červeným světlem rovněž na 20 minut. Před ozářením se nanese na pleť fotosenzitivní složka.

Redpeel a Bioredpeel Redpeel a Bioredpeel

Fota: Přístroj sloužící k aplikaci červeného světla.

Redpeel a Bioredpeel Redpeel a Bioredpeel

Fota: Pacientka umístěná pod lampou. Vlevo před vpravo po zapnutí.

Jaký je efekt tohoto kombinovaného zákroku Redpeelu, Bioredpeelu?

Pleť se vyhladí, barevně sjednotí, stimuluje tvorbu nových buněk a mikrocirkulaci, produkci kolagenu a elastinu, dodává pleti pevnost a pružnost.

Jak často je nutno Redpeel a Bioredpeel opakovat?

Záleží na vzhledu pokožky. Někdy 1x za dva nebo za tři měsíce, nebo 2x za sebou, a pak se vytvoří pauza a klientka přijde až za půl roku.

Peeling s červeným světlem krásně vyhladí pokožku, zpevní ji a dodají ztracenou pružnost.

Většinou po zimě mají ženy unavenou pleť, zešedlou a samou nerovnost. Vhodná je také po zimě kombinace s Hydrafacialem, aby se pleť vyčistila, otevřou se mazové kanálky.

Režimová opatření po peelingu

UV filtr na obličej 50+ dlouhodobě.

Cena Redpeel a Bioredpeel

Cena se odvíjí od výběru přídatných zákroků, základní peeling s červeným světlem stojí 1500 Kč.

 

Lékaři provádějící tento zákrok

Dermatolovenerologie, Korektivní dermatologie, Praktický lékař

Pracoviště: Brno

Ceník lékařů

Lékař Cena od Cena do Poznámka
MUDr. Petra Trojanová, Ph.D. 1900 Kč

Dobrý den, dlouhodobě se mi loupou rty, ipřesto že si je stale mažu balzamem na rty a vecer sem si nevědomky strhla velky kus na horním rtu přímo veprostřed , okolo toho odlouonuti si to nateklo je to hodne vystouple. Je to uz tak 2 týdny a nechce to zmizet ,ikdyz si to mazu medem ,balzamy... a stale se mi rty olupují ... Zmizne mi to natekle kolem oloupbuteho rtu ? Uz sem stoho docela zoufalá ???? a nějaká rada ,aby se mi rty neolupovaly ? Děkuji za odpověď

Dobrý den,před třemi dny na procházce mě strhl pes na vodítku a po pádu na zem jsem si ztrhla celý nehet na malíčku pravé ruky. Hodně to krvácelo,vyčistila jsem si to a ošetřila , zasypala framykoinem, koupu v heřmánku, mažu černou mastí a přelepuji. Přestalo to bolet, jen pokud se malíčku dotknu, lůžko je nateklé, částečně červené, okolo celého lůžka mě to mokvá, lůžko je na omak mírně pohyblivé. Žiji v zahraničí, u lékaře jsem proto nebyla. Můžete mě prosím poradit jak mám dále postupovat, děkuji. Eva

Dobrý den, dcera již při narození měla plný nosík takových jakoby uhříků. Do roka se většina vyloupala a zbyly velmi málo viditelné tečky- dírky. Jeden pupínek má však dodnes a je docela velký. Má 19 měsíců a dětská doktorka mi s tím neumí poradit. Dá se to nějak řešit? Předem děkuji za odpověď.

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Související články

Chemický peeling je omlazující metoda známá již od starověku, kdy byly na pleť aplikovány výtažky z rostlin. Dnes je k dispozici široká paleta přípravků pro různé problémy, které vás mohou trápit.

Karboxyterapie je ošetření celulitidy a strií látkou tělu vlastní, CO2, v oblasti břicha, stehen, boků, rukou, podbradku, ale i bércových vředů, lupénky a čerstvě zhojených jizev.

Mezoterapie slouží k vpravení účinných látek do kůže, kterými bývá buď vlastní plazma, nebo kyselina hyaluronová, rovněž látka tělu vlastní, pro účely korektivní dermatologie synteticky připravovaná.

Drobné žilky i viditelné žíly na nohách trápí nejednu ženu, některé již od útlého mládí. S věkem se jejich počet násobí. A to až do stadia, kdy se žena stydí své nohy odhalit na koupališti a těmto radovánkám se raději vyhýbá. Přitom je to zbytečné. Řešení nabízí u větších žilek sklerotizace, prováděná kvůli nošení kompresivních punčoch v chladnějším zimním počasí, nebo u drobnějších žilek cévní laser.

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace