Inzerce

Soutěž o 10 balíčků menstruačních a slipových vložek Bella

Vysoce kvalitní vložky značky Bella Vám poskytnou maximální ochranu a pohodlí nejen při menstruaci.

Jak se můžete do soutěže zapojit?

Soutěž probíhá v termínu od 11. 10. 2021 do 24. 10. 2021

Vyhrát může ten, kdo správně odpoví na soutěžní otázky a jeho odpovědní formulář bude v daném pořadí.

Výhry získávají správně vyplněné dotazníky v tomto pořadí:

  • 7, 11, 25, 39, 46, 57, 79, 81, 96, 119

Nápovědu k soutěžním otázkám najdete v článku Není vložka jako vložka.

Jaké výhry na vás čekají?

10 výherců získá balíček menstruačních a slipových vložek Bella:

Bella Perfecta Slim night

Ultratenké (2mm) hygienické vložky Bella Perfecta Slim night určené k používání během noci. Povrch vložky je pokrytý měkkou, na dotek velmi příjemnou netkanou textilií EXTRA SOFT, která dokonale chrání pokožku před vznikem podráždění. Spodní strana vložky je vyrobena z prodyšné fólie, čímž umožňuje volný přístup vzduchu k pokožce a minimalizuje riziko vzniku infekcí. Široká boční křidélka a speciální systém dodatečné ochrany SEP chrání prádlo před ušpiněním. Anatomicky tvarované absorpční jádro s vysokou savostí a dekorativní embossing zaručují pohodlí, bezpečí a pocit dokonalé ochrany.

Bella Perfecta Slim blue

Ultratenké (2mm) hygienické vložky Bella Perfecta Slim blue, které jsou neviditelné i při nošení velmi těsného oblečení. Povrch vložky je pokrytý měkkou, na dotek velmi příjemnou netkanou textilií EXTRA SOFT, která dokonale chrání pokožku před vznikem podráždění. Spodní strana vložky je vyrobena z prodyšné fólie, čímž umožňuje volný přístup vzduchu k pokožce a minimalizuje riziko vzniku infekcí. Široká boční křidélka a speciální systém dodatečné ochrany SEP chrání prádlo před ušpiněním. 

Anatomicky tvarované absorpční jádro s vysokou savostí a dekorativní embossing zaručují pohodlí, bezpečí a pocit dokonalé ochrany.

Bella for Teens sensitive

Ultratenké vložky Bella for Teens sensitive o síle necelého 1 mm s povrchem z jemné textilie se ideálně přizpůsobí prádlu. Neparfemované, určené pro obzvláště citlivou pokožku.

Více informací zde www.bella-cz.cz

Bude-li z jedné IP adresy uskutečněno více hlasování za sebou, všechny soutěžní odpovědi z této adresy budou z losování vyřazeny.

Soutěžní otázky:Pro účast v soutěži se musíte příhlásit.
Přihlaste se prosím do vašeho účtu a využívejte všech benefitů portálu Zdravé omlazení.

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace