Inzerce

Soutěž o čistý krystalický kolagen Colafit

Poslední dobou se na poli kosmetiky hojně diskutuje kolagen, většinou ve spojitosti s krásnou vypnutou pletí. Víte ale, že kolagen má mnohem větší úlohu? Je to nejhojněji zastoupená bílkovina v našem těle. Dostatečné množství kolagenu v těle je důležité i pro kvalitu vlasů, nehtů i pokožky. Zasoutěžte si proto s námi o doplněk stravy Colafit, který obsahuje čistý krystalický kolagen.

doplněk stravy

Jak se můžete do soutěže zapojit?

Soutěž probíhá v termínu od 12. 8. do 25. 8. 2019

Vyhrát může ten, kdo správně odpoví na soutěžní otázku a jeho odpovědní formulář bude v daném pořadí.

Odpověď na otázky a více informací naleznete na http://pripravky-apotex.cz/cs/doplnky-stravy/colafit.

Výhry získávají správně vyplněné dotazníky v tomto pořadí:

  • 24, 85, 107

Jaké výhry na vás čekají?

3 výherci získají 1 balení Colafit (60 kostiček)

O kolagenu

Kolagen je základní stavební hmota pojivových tkání. V současnosti je známo nejméně 28 rozdílných typů kolagenů a tím nejrozšířenějším kolagenem v organismu je kolagen typu I. K pohybu ho potřebuje každý, nejen fyzicky aktivní lidé, sportovci, senioři či ženy. Množství kolagenu v těle ovlivňuje kvalitu vašich vlasů, nehtů, pokožky i zubů. Co víc – vyskytuje se také ve šlachách, ve vazech, v kostech, ve škáře i v pouzdrech orgánů. 

Kolagen si tělo dokáže produkovat samo a hospodaří si s ním podle potřeby, avšak pouze do určité doby. Už kolem čtyřicátého roku života se jeho tvorba v těle výrazně snižuje. Dostatek kolagenu ovlivňují samozřejmě také další faktory, jako jsou naše genetické predispozice nebo životní styl.

doplněk stravy

Jak se dá kolagen získat?

Kolagen se dá získat ze stravy, hlavně z potravin s vysokým obsahem proteinů. Mezi takové, které podporují tvorbu kolagenu, patří například vývary z kostí, červená zelenina nebo citrusové plody. Nejsnáze získáme kolagen prostřednictvím doplňků stravy. Způsob, jak dodat tělu čistý kolagen, představuje doplněk stravy Colafit s vitamínem C, kde je v každé měkké kostičce obsažen šetrně zpracovaný kolagen typu I čistoty 99,9 %. A právě ten můžete dnes vyhrát! Obsahuje navíc vitamin C, který hraje důležitou roli při tvorbě kolagenu v lidském těle: přispívá k jeho normální tvorbě pro normální funkci kostí, chrupavky, dásní, kůže, zubů i cév. Také například přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. 

Bude-li z jedné IP adresy uskutečněno více hlasování za sebou, všechny soutěžní odpovědi z této adresy budou z losování vyřazeny.

Soutěžní otázka:Pro účast v soutěži se musíte příhlásit.
Přihlaste se prosím do vašeho účtu a využívejte všech benefitů portálu Zdravé omlazení.

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace