Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Vyhrajte extra dávku čistého kolagenu - Colafit Extra Strong

Již známe výherce soutěže o doplněk stravy Colafit Extra Strong

Sportujete a je vám více než 35 let? Nezasloužilo by si vaše tělo extra dávku kolagenu? Možná jste právě zpozorněli, což je určitě dobře, protože kolagen potřebuje k životu každý z nás. Je totiž základním stavebním kamenem našich pojivových tkání a tvoří strukturu kostí, šlach i chrupavek. S přibývajícím věkem se ale tvorba kolagenu snižuje. 

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • burbot
  • Beruska64
  • Tamada

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. b) Kolik μg vitaminu D3 obsahuje kostička Colafit Extra Strong? 5 μg 

  2. c) Jakému množství kolagenového gelu odpovídá jedna kostička lyofilizovaného kolagenu? 2000 mg

Více informací na www.pripravky-aurovitas.cz

Jaké výhry na vás čekají?

3 výherci získají 1 balení doplňku stravy Colafit Extra Strong.

Svému tělu jej můžete dodat doplňkem stravy Colafit Extra Strong, který, jak už název napovídá, obsahuje velkou dávku kolagenu. Extra velká pěnová kostka obsahuje totiž nejvyšší denní dávku čistého, krystalického kolagenu typu I ze všech variant Colafitu – 20 mg v jedné kostičce. Složení je dále obohacené o vitamin D pro podporu správné funkce kostí a svalů a betakaroten dodávající kostičkám specifickou barvu. Colafit Extra Strong je proto ideální při zvýšené zátěži pohybového aparátu.

Pro výrobu doplňků stravy Colafit je používán vysoce čistý kolagen ve formě gelu. Gel je hluboce zamražen a následně procesem zvaným lyofilizace zbaven veškeré vody. Tento proces je technologicky, energeticky i časově náročný, ale přináší své výhody, protože při něm nedochází k degradaci molekuly kolagenu a zároveň do finálního produktu není nutné přidávat žádné další látky.                                                                                                                                                                                                          doplněk stravy    

Tradiční a prověřený Colafit je oblíbený zejména pro jednoduché užívání v podobě měkkých pěnových kostiček, které se dobře polykají i bez zapíjení a jsou lehce stravitelné.

Výroba Colafitu probíhá výhradně v České republice. 

Více informací na www.pripravky-aurovitas.cz

GRATULUJEME!

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace