Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Zasoutěžte si o balení čistého krystalického kolagenu

Vyhodnocení soutěže o balení čistého krystalického kolagenu

Mít nádhernou hustou hřívu a pevné dlouhé nehty je snem každé ženy. Ne každá ale takovou nadílku od přírody dostala a drahá kosmetika také není všemocná. V kvalitě vlasů a nehtů hrají určitě důležitou roli predispozice, způsob stravování a celkový životní styl. Věděli jste ale, že je pro kvalitu vašich vlasů, nehtů ale i pokožky důležité množství kolagenu ve vašem těle? 

Důležité je začít uvnitř. Nezastupitelnou roli v těle má kolagen, se kterým si vaše tělo hospodaří podle potřeby. S postupem věku kolagen v těle ubývá a je vhodné ho doplnit. Jeho nedostatek může způsobit zhoršení stavu pokožky, kvality vlasů nebo lámavé nehty. Navíc má ještě jednu velmi důležitou funkci – je zodpovědný za sílu a pružnost kloubů, šlach a kostí.  

Dodejte vašemu tělu čistý kolagen s doplňkem stravy Colafit. V každé dávce je obsažen čistý, šetrně zpracovaný kolagen typu I. Colafit je oblíbený zejména pro jednoduché užívání v podobě malých pěnových kostiček. Každá kostka obsahuje 8 mg lyofilizovaného kolagenu čistoty 99,9% bez dalších přídavných látek a barviv. K pokrytí doporučené denní dávky postačí jedna kostička. Výrobek je vhodný také pro těhotné a kojící ženy a pro děti od 2 let. 

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • Andrrejjka
  • madlaba
  • ladouch
  • Kytinka

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. c) Kolik bylo zatím objeveno typů kolagenu? 28

Více informací se dozvíte na https://www.pripravky-apotex.cz/cs/doplnky-stravy/colafit. 

Jaké výhra na vás čeká?

4 výherci získací balení Colafitu obsahující 60 kolagenových kostiček

Doplněk stravy

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace