Inzerce

Vyhrajte ALPA balíček AMICA&REPELENT pro bezstarostné léto

Již známe výherce soutěže o  ALPA balíček AMICA&REPELENT pro bezstarostné léto

Co potřebujeme na léto? Zdravé opálení a pokoj od nepříjemného hmyzu. A to vám zajistí letní balíček AMICA&REPELENT od společnosti ALPA s pomocníky na opalování a proti hmyzu.

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • Fanny
  • braveman
  • tauchmanovav
     

Gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. c) Který produkt z řady REPELENT je možné použít také k uklidnění pokožky po spálení kopřivami? Gel po bodnutí hmyzem

  2. c) Jak dlouho jsou produkty společnosti ALPA, a.s. pravou rukou svých zákazníků? více než 100 let

  3. b) Kde dnes najdete sídlo a výrobu společnosti ALPA, a.s.? Velké Meziříčí

Více informací na www.alpa.cz

Jaké výhra na vás čeká?

Balíček AMICA&REPELENT, který obsahuje REPELENT sprej FORTE, Gel po bodnutí hmyzem, AMICA mléko na opalování faktor 20, AMICA olej na opalování faktor 6 a AMICA emulze po opalování.

Repelentní a opalovací přípravky Alpa

Bodnutí, které pekelně svědí, oteče a zrudne - kdo by si ho někdy nepřinesl z výletu nebo dovolené? Největším rizikem jsou zejména různé druhy infekcí, které hmyz může přenášet. Máme pro vás však pomocníky, kteří vás před nepříjemným hmyzem ochrání.

Repelenty ALPA poskytují ochranu před bodavým hmyzem a klíšťaty. Můžete si vybrat z několika forem, která vám bude nejvíce vyhovovat - sprej, roll-on nebo gel. V balíčku na vás čeká: 

  • REPELENT sprej FORTE – repelent silák, který vás ochrání před komáry, ovády, klíšťaty a dalšími druhy bodavého hmyzu. 
  • Gel po bodnutí hmyzem – a pokud vás přeci jen trápí zarudlé a svědící místo po setkání s nepříjemným hmyzem, gel se znecitlivujícími účinky ho příjemně zchladí.

Slunce je pro pokožku lidského těla dobrým sluhou, ale zlým pánem. Hranice mezi opálením a spálením je někdy tenká. Minimálním ochranným faktorem 20 byste se měli chránit vždy, když je slunce na obloze po celý den a je „letně ostré“. Do balíčku jsme vám proto přibalili: 

Tip: Nezapomínejte mazat ochranným prostředkem také ušní boltce, kolena, předloktí i prsty u nohou. Nezapomeňte ani na vaše rty - chraňte je balzámem s UV filtrem. 

 
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace