Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o měsíční balení Inca Collagen + Vitamin C

Již známe výherce soutěže o mořský kolagen Inca Collagen a Vitaminem C

Kolagen, základ podpůrných tkání, tvoří přibližně 30% všech proteinů v lidském organismu. Věděli jste, že známe až 27 rozdílných typů kolagenů? Jaké jsou jeho účinky a s čím vším nám může pomoci?

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • Janca
  • xxkouckaxx
  • luckah

Gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázku:

  1. d) Na co je kolagen dobrý? všechny výše uvedené odpovědi jsou správně

Více informací se dozvíte na www.incacollagen.cz.

Jaké výhry na vás čekají?

3 výherci získají měsíční balení mořského kolagenu Inca Collagen + měsíční balení Vitaminu C

Nakolik je kolagen důležitou bílkovinou, má na náš organismus významný vliv. Nejvíce se o něm hovoří ve spojitosti s pokožkou, vlasy a nehty. To však není všechno. Dokáže toho mnohem víc. Pojďme si tedy říci o jeho výborných vlastnostech. 

Prozradíme vám 8 benefitů užívání kolagenu:

1. Hydratuje a vyživuje pokožku

Jedním z největších pozitiv kolagenu je jeho významný vliv na pokožku. Funguje totiž jako výplň pleti, tedy ji vypíná. Kromě toho pomáhá uchovat v pleti dostatečné množství vody, díky čemuž je pleť nejen vypnutější, ale také hydratovaná, hladká a zářivá.

2. Zpomaluje příznaky stárnutí

Věděli jste, že obsah kolagenu v těle se od určitého věku každým rokem snižuje? Po dovršení 40 let se většinou netvoří už vůbec. No díky němu se obnovují kožní buňky a kromě pokožky se nachází také v kostech, kloubech či šlachách. Jeho ztrácením stárneme, ale při jeho doplňováním můžeme stárnutí předcházet. Stačí jen doplnit ten správný kolagen.

3. Zpevňuje nehty

Kolagen se nachází také v nehtech. Díky němu jsou nehty pevnější, pružnější a rychleji rostou. Pomáhá tak například i v boji proti lámání či třepení nehtů.

4. Pomáhá proti vypadávání vlasů a zlepšuje jejich kvalitu

Jak se říká, vlasy jsou korunou krásy. S věkem však vlasy zvyknou řídnout, šedivět, lámat se a celkově být slabší. Kolagen má však na ně opravdu pozitivní vliv. Při jeho dostatku jsou vlasy pružnější, pevnější, lesklejší a více vyživené. Méně se lámou a rychleji rostou.

5. Zlepšuje budování svalové hmoty

Cvičíte? V tom případě je pro vás kolagen tou správnou volbou. Jistě dobře víte, jakou roli hrají bílkoviny při růstu svalové hmoty či při regeneraci po cvičení. Kolagen vám v tomto případě pomáhá zpevnit pokožku a dodat její pružnost.

6. Vyplatí se po porodu či při kojení

Většina výživových doplňcích se v těhotenství právě nedoporučuje. Kolagen se rovněž neužívá během těhotenství, ale po porodu a kojení můžete zas naplno využívat jeho blahodárných účinků. Po těhotenství se zvyknou objevit i strie, na které je kolagen také velmi účinný.

7. Pomáhá zjemnit vrásky

Díky jeho výživným vlastnostem a výplni pleti zpevňuje hluboké vrásky a rovněž odstraňuje jemné mimické vrásky. Vaše pleť tak bude hladší a pevnější, díky čemuž bude vypadat mladistvě. Povadlá a povislá pleť tak bude časem pružnější, popraskané žilky vyblednou a suchou kůži nahradí hydratovaná a vláčná.

Kolagen působí pozitivně také na popraskané rty a pigmentové skvrny. Na pleť má opravdu mnoho výborných účincích a pestré využití, díky čemuž lahodí snad každému.

8. Zmírňuje příznaky celulitidy

Nesmíme zapomínat ani na nepříjemnou celulitidu, která trápí mnoho žen a někdy i mužů. O celulitidě existuje množství článků a v některých se dokonce píše i o využití kolagenu právě proti ní (více se se dočtete zde). Protože právě díky tomu, že udržuje pokožku pružnou a hydratuje ji, omezuje i vznik či příznaky celulitidy.

Tip na závěr

Plánujete v novém roce víc sportovat?  Nezapomeňte na správnou svalovou regeneraci

Sportování je skvělé nejen pro fyzickou část těla, ale i pro psychickou. Po cvičení máme radost sami ze sebe a z celého tréninku. Pravidelné sportování nám pomáhá od stresu a každodenních problémů. Na chvilku uniknout a věnovat se svému tělu je velmi prospěšné.

Nezáleží na tom, jaký sport děláte. Je důležité jen to, jestli vás daná činnost baví. Nezapomeňte, že k pravidelnému sportu patří důkladná regenerace. Nejen vrcholoví sportovci musí o své tělo dbát. Pokud člověk sportuje je právě regenerace pro tělo extrémně důležitá. Výživové doplňky jsou jedním ze způsobů jak se udržet fit. A právě zde hraje svou roli i Inca Collagen, který si oblíbilo nejen několik profesionálních sportovců či dokonce sportovních týmů ale především mnoho spokojených zákazníků, kteří vedou aktivní život.

Více o produktu Inca Collagen zde: https://www.youtube.com/watch?v=x5D72Cpg-24&t=40s

GRATULUJEME!

 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace