Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o 10 jednodenních vstupenek na Festival Evolution

Již známe výherce!

Touha po zdravém těle i mysli je pro člověka přirozená, a tak se stále více lidí zajímá o to, co je pro jejich kvalitní život prospěšné. Zkušené rady a inspiraci má pro vás Festival Evolution, který se bude konat v termínu 21. – 23. dubna v Křižíkových pavilonech na Výstavišti v pražských Holešovicích. Návštěvníci zde najdou pod jednou střechou vše, co souvisí se zdravým životním stylem a rozvojem osobnosti. A díky mimořádně pestrému doprovodnému programu je akce vhodná i pro rodiny s dětmi.

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • Aniff, burbot, Petula89, Věra61, Hanka, Inness, ko21, stetinov, dagous, HaničkaHvězdička

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. A) Nejbližší termín Festivalu Evolution je: 21. - 23. dubna 2023

2. A) Hosté festivalu Jan Mühlfeit a Kateřina Krůtová jsou autoři knihy: Odemykání dětského potenciálu

3. A) Festival Evolution používá slovní spojení: Festival pro všechny, kteří to vidí #prostejinak

Jaké výhry na vás čekají?

10 výherců získá jednodenní vtupenku na Festival Evolution!

Míříte-li za nákupy, během tří dnů si zde můžete nakoupit nejen výhodně, ale také zdravě a bez výčitek. Kromě festivalových slev, ochutnávek a akcí totiž na vás čekají produkty, které jsou kvalitní a zpracované s ohledem k přírodě. Najdete tu bohatou nabídku vystavovatelů s přírodní kosmetikou, kvalitními potravinami, BIO produkty, EKO drogerií, potřebami pro děti nebo s osobně-rozvojovými aktivitami. Pokud se zaměříte na program, čekají na vás přednášky, semináře, workshopy a ukázkové lekce, kterými vás provede více 100 osobností z ČR i ze zahraničí.

Více informací na www.festivalevolution.cz

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace