Inzerce

Soutěž o 10 vstupenek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2015

WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2015

Již známe výherce, kteří získají vstupenky na kosmetický veletrh 
  • Mopsička
  • Jarek6449
  • DRAHOS
  • Alex649
  • beruska2

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. b) Která soutěž NEbude na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 4. a 5. září 2015 v PVA Expo Praha – Letňany na programu? Mezinárodní mistrovství ČR v nail artu.
  2. c) V kolik hodin se otevře veřejnosti veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 4. a 5. září 2015 v PVA Expo Praha – Letňany? V 10:00.
  3. b) Kolikátý bude na podzim ročník mezinárodního veletrhu kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se bude konat ve dnech 4. – 5.9. 2015 v PVA Expo Praha – Letňany? 20.
  4. c) Na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 4. – 5.9. 2015 v PVA Expo Praha – Letňany, se uskuteční Mistrovství ČR v make-upu. Kdo NEzasedne v porotě? Lucie Králová.

Jubilejní 20. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2015 

Stejně jako dvě desítky tisíc dalších návštěvníků ani Vy si nenechte ujít příležitost zavítat do světa krásy, pohody i úžasných zážitků na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA

WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2015V pátek 4. a sobotu 5. září bude v areálu PVA EXPO PRAHA – Letňany probíhat prezentace několika stovek prestižních značek na stáncích vystavovatelů doplněná bohatým programem na hlavním podiu, v saloncích i na soutěžních podiích. Zastoupena bude především profesionální kosmetika, přístroje a vybavení pro salony, péče o vlasy, péče o nehty, jejich modeláž a zdobení, wellness, spa, hotelová péče i výrobky pro finální spotřebitele. Odborníci na stáncích i v saloncích se budou věnovat anti–aging metodám, péči o ruce a nohy, regeneraci i alternativním metodám v oboru. Zvláště důrazně se prosazuje přírodní péče, aromaterapie i masáže spojené s  relaxací a oživením celého těla na fyzické i psychické úrovni.

WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2015

Trendy v líčení, účesech, odívání – look 2015

uvidíme tradičně v podání Pavla Bauera,Štěpánky Podroužkové, Romany Topinkové, Martina Loužeckého, Honzy Špilara, Honzy Hlaváčka a dalších „guru” světa módy. Zazáří opět nejkrásnější dívky  - miss ČR.  Při křtinách charitativního kalendáře pro nadaci Život 90 se uskuteční setkání s Robertem Vano a třiceti dalšími známými osobnostmi, které podpoří tento projekt.  

WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2015Připravujeme atraktivní soutěže:

Českou mistrovskou soutěž v make-upu, v nail designu, soutěž napříč kadeřnickým světem INSPIRACE 2016, soutěže v prodlužování, zahušťování i zdobení řas, soutěž fashion designerů, soutěž produktů mimořádné kvality BEPPA, podiatrickou soutěž i soutěž v naturálním fitness. Tématem páteční České mistrovské soutěže v make-upu bude „Ready to fly“. 

Připoutejte se prosím, vzlétneme…

Tuto formulku slýcháme od krásných žen, jejichž posláním je svým šarmem a vstřícností napomáhat ke spokojenosti pasažérů na palubě letadel. Nejen vynikající servis je však poznávacím znamením prvotřídní letušky. Striktně dodržený dress code v business stylu, dokonalý účes a především perfektní a precizní líčení, jež jisté uniformitě dodává na kráse a individualitě. Na křídlech Mistrovství České republiky v make-upu se letos proletíte tématem nazvaným Ready to Fly.

Nabídka široké palety zážitků bude umocněna spojením s dalšími atraktivními veletrhy a eventy, kam bude pro návštěvnice veletrhu WBS s platnou vstupenkou vstup zdarma.

Budou to: veletrh dekorací FOR DEKOR, veletrhy Sběratel, Investor, Minerály a drahé kameny, stejně tak sobotní Den letiště Letňany. 

Více na www.WorldOfBeauty.cz  i na fb www.facebook.com/kosmetickyveletrh

 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace