Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o 100 kusů 20denní detox kůry ATOPONA

Již známe výherce soutěže o 100 kusů 20denní detox kůry značky Atopona

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • Ewkad, Kristulka, burbot, Milka98, daneska, Veronikahlisnikovska, Fanny, dubjanka, corela, parabolka, Zuzana, Janca, Alla1, viktori9, Andrrejjka, karliki, Anetys, majdaa, mikka006, misaa, nitka-a, Tesscariba, ladouch, babos, aninax, alka1975, Veve, heluska, braveman, statek, Romča, cepina, malá9, kocik, jarka55108, Liba53, babina, savoj, ZUTOJAMA, honzik, lipusa, inusa, dagous, Vendi, Mr.Awenec, Mopsička, nancy, vrlice, Jirulka, Kami3, sarkalyrova, Petra1990, Gerd Muller, Sisulinka82, Zanka.K, milisek81, Prokopka, amilo, jedla, deede, Mileb, Jiřah, terka20, silvace, apina, Merunka, Volfina.J, jajda69, Inness, KB, Radi1, Tereza7, lipr, Evabry, cibulinecka, bedluska, luckah, step, kutr27, opicka, Hanka, Juraspa, ivetinkav, jijina, nyala, aduja, vendy.z, Pikyky, marcrazy, mulzik, amitka, Bachtan, atík, jaaniickaa, macik, Hana33, ko21, arwi, václav, vladka.n

Za účelem odeslání výher budou předány emaily výherců sponzoru soutěže.

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky

  1. b) Co je to “detox” organizmu? Očista těla - detoxikace organismu je pročištění těla, úleva od všech škodlivin, kterými je zanesené a které mají negativní vliv na naše vnitřní i vnější orgány, např. funkci jater nebo kvalitu pleti

Nápovědu najdete na: https://www.atopona.cz/

Jaké výhry na vás čekají?

100 výherců získá 1ks 20denní detox kůry značky Atopona!

ATOPONA je moderní přípravek na hloubkový detox pro klidnou pleť. Pomocí 2 přírodních látek nastartuje 20ti denní vnitřní očistu Vašeho těla.

LIGNIN (enterosorbent)
Je přírodní a vysoce účinný enterosorbent, který na sebe váže a eliminuje škodliviny a toxiny, které jsou nejčastějšími původci problematické pleti a různých druhů ekzémů, včetně atopického.

LAKTITOL (prebiotikum)
Moderní prebiotikum snižující hladinu endotoxinů a podporující růst přáteských bakterií. Díky němu začíná detox již ve střevech, nikoliv až v játrech.

Pro účinný DETOX TĚLA a zklidnění pokožky doporučujeme 20 denní kúru. Dospělí po dobu 20 dní užívají 2 – 3× denně 1 tabletu, děti 3 – 10 let 2 – 3× denně 1⁄2 tablety.

V případě ATOP REŽIMU se vedle detoxikační kúry doporučuje také vynechat potraviny obsahující výrazné alergeny (mléko, vejce, ořechy, ryby, citrusy, koření, čokoláda…), vyhýbat se zaprášenému či jinak provokačnímu prostření (horko, zima, prach, pyl, roztoči…), vyhýbat se stresu, dodržovat dostatek pohyby na čerstvém vzduchu, upřednosňovat sprchování místo koupele a pravidelně pečovat o pokožku zevně dle doporučení lékaře či lékárníka.

Více informací zde: https://www.atopona.cz/
GRATULUJEME!

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace