Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o 10x Enterosgel tuba a 10x EnteFace pleťová maska

Již známe výherce, kteří získají 10x Enterosgel tuba 90g plus 10x EnteFace pleťová maska!

Správně odpověděli a výhru získavají:

  • Alex649
  • dubjanka
  • arotax
  • cepin5
  • jarcca
  • step
  • renda4141
  • Marci55
  • alena5
  • akimek1

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. a) Na základě jakého prvku je Enterosgel vyroben? křemíku

2. b) Je možné jej užívat dlouhodobě a je nutné při jeho užívání doplňovat vitamíny? ne

3. a) Je účinný také na průjmy způsobené Salmonelou? ano

Enterosgel + EnteFace

Enterosgel tuba

Jak nejúčinněji detoxikovat tělo?

Detoxikace je očistný a ozdravný proces, během něhož se tělo zbavuje škodlivých látek, současně se zvyšuje obranyschopnost organismu. Lidstvo ji používá odedávna. Nejnovější metody doporučují k prevenci a léčení civilizačních chorob detoxikační kůry s tzv. enterosorbenty. Jsou to látky, které na sebe vážou v lidském těle toxiny, odvádí je z těla ven fyziologickou cestou a přitom všechny potřebné látky v organismu ponechávají. Pro efektivní detoxikaci doporučuji ENTEROSGEL®, který ve srovnání s ostatními enterosorbenty má schopnost selektivity (rozpoznání látek), neváže vodu a regeneruje sliznice trávicího ústrojí. Má také silné baktericidní, regenerační a ochranné vlastnosti.

ENTEROSGEL® lze přirovnat k "chytré" houbě s pevnou porézní zrnitou strukturou se zadanými rozměry pórů, jejichž velikost umožňuje vázat a odvádět z organizmu toxické látky střední molekulární hmotnosti. ENTEROSGEL®, jehož detoxikační schopnosti dokazuje celá řada klinických studií, je preparát na bázi organického křemíku, určený k odvádění toxických látek z organismu, k úpravě střevní mikroflóry, k regeneraci epitelu sliznic a ostatních tkání v organismu. Nelze se jím předávkovat! 

Pacientům doporučuji detoxikační 14denní kůru, kdy užívají třikrát denně jednu polévkovou lžíci (tj. 15 g). Na kůru vám stačí 2-3 tuby Enterosgelu. Dávku je vhodné rozmíchat ve sklenici vody.

Užívání antibiotik se občas nevyhne nikdo z nás. Je však důležité vědět, že každé jejich užívání  narušuje rovnováhu střevní mikroflóry a následně i imunitní systému. Ničí „zlé“ bakterie, způsobující infekci, ale současně likvidují prospěšné mléčné bakterie, které našemu tělu prospívají. Při léčbě antibiotiky může dojít k zánětu střevní sliznice. Pokud antibiotika musíte užívat, zmírněte jejich negativní působení pravidelným užíváním Enterosgelu. Pomůže Vám obnovit poničenou střevní mikroflóru, která významně ovlivňuje Vaší obranyschopnost a vnitřní čistotu těla.

EnteFace

www.enterosgel.eu

Odpovídá MUDr. Kateřina Hynová, nekonvenční medicína Benešov

EnteFace

Luxusní čistící a zklidňující detoxikační pleťová maska EnteFace je unikátní kombinace Enterosgelu, panthenolu, vzácných olejů a výtažků z rostlin, která pokožku detoxikuje, zklidní, vyživí a omladí. Výsledkem bude Vaše rozzářená pleť.

 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace