Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o 2 balíčky tělové péče Dermacol

Vyhodnocení soutěže o 2 balíčky tělové péče Dermacol

NOVÁ tělová řada Dermacol s vysokým podílem pokožce prospěšných látek -  urea, máslo karité a mandlový olej, pomáhá předcházet vysoušení a ztrátě pružnosti. Propojuje tři látky, které výborně hydratují vyživují a regenerují!

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • Brabulka
    Martinose

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. a) Odkud pochází značka Dermacol? z Československa

  2. b) Kdo není tváří Dermacol? Andrea Verešová

  3. a) Kolik značkových prodejen Dermacol se nachází v ČR? 4

Více informací na www.dermacol.cz

Jaké výhra na vás čeká?

Kosmetická značka Dermacol věnuje do soutěže 2 balíčky tělové řady v hodnotě 400 Kč! Balíček obsahuje:

  • Urea hydratační tělové mléko – 250 ml
  • Almond oil vyživující tělové mléko – 250 ml
  • Karité regenerační tělové mléko – 250 ml

Tělová řada Dermacol

Zatím co péči o pleť věnujeme dostatek času už od puberty, na péči o tělo často rádi zapomínáme. Prvním a nejzásadnějším pravidlem, jak udržet pokožku zdravě hydratovanou a dlouhodobě pevnou a vyživenou, je PRAVIDELNOST. Všechny tělové přípravky dále doporučujeme aplikovat hned po koupeli nebo sprše, aby Vaše pokožka tak vstřebala co nejvíce účinných látek. 

Hydratační tělové mléko Urea 

Hydratační tělové mléko Urea s obsahem 15% léčivé urey, neboli močoviny. Této látky se rozhodně nemusíte bát, její věhlasné léčebné účinky pomůžou i Vám. Urea udržuje potřebnou hladinu hydratace v pokožce, snižuje ztrátu vody a navazuje ji v horních vrstvách pokožky, takže už nikdy nebude vysušená.  Hydratační tělové mléko Urea obsahuje i poměrnou část olivového oleje, který pokožku chrání a zjemňuje. 

 Vyživující tělové mléko Almond

Vyživující tělové mléko Almond s obsahem 10% mandlového oleje hydratuje a poskytuje okamžitou úlevu podrážděné pokožce.Rychle se vstřebává anezanechává mastný pocit. Mandlový olej zpomaluje stárnutí pokožky a má antioxidační vlastnosti. Obsažený panthenol pokožku hydratuje a zklidňuje. 

Regenerační tělové mléko Karité

Regenerační tělové mléko Karité obsahuje 15% Bambuckého másla, neboli másla karité. Bambucké más-lo – shea butter – je tuk extrahovaný ze semen stromu Máslovníku afrického. Je populární hlavně pro své regenerační účinky. Zjemňuje, vyživuje, hydratuje a rychle se vstřebává. 

Udělejte si z péče o Vaši pokožku každodenní rituál! 

 

Výhercům gratulujeme!

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace