Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o 3 balíčky doplňku stravy Hyalfit

Již známe výherce soutěže o 3 balíčky doplňku stravy Hyalfit

Jste nadšená sportovkyně, která chce být zároveň šik? Pak vás jistě potěší novinka mezi doplňky stravy. Hyalfit je totiž exkluzivní komplex látek pečující o pohybový aparát, který má zároveň blahodárný vliv na pleť. Obsahuje hyaluronan, kolagen a chondroitin, což jsou látky přirozeně se vyskytující v lidském těle. Přípravek je navíc obohacen o extrakt z boswellie a vitamin C.

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • Tesscariba
  • KB
  • Erika

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky

  1. c) Kolik mg vitaminu C obsahuje tobolka Hyalfitu? 40 mg
  2. a) Jaký typ kolagenu je v Hyalfitu obsažen? typ I
  3. b) Kolik tobolek obsahuje balení Hyalfitu? 60 tobolek

Nápovědu najdete na: www.pripravky-aurovitas.cz

Jaké výhry na vás čekají?

3 výherci získají doplněk stravy Hyalfit!

Hyaluronan (sůl kyseliny hyaluronové) tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty. Ve velkém se nachází například v kůži a tekutině obklopující klouby. Hyaluronan na sebe váže vodu, čímž ovlivňuje vlastnosti kloubní tekutiny a hydrataci pojivových tkání, chrupavek, ale i kůže.

Chondroitin je zastoupený zejména v mezibuněčné hmotě chrupavky, ale také v dalších pojivových tkáních. Napomáhá budovat chrupavku, pokrýt konce kostí a umožňuje hladký pohyb. Přínosem chondroitinu je podpora pružnosti kloubů a jejich promazání, které napomáhá při zotavení z cvičení a při boji proti zánětu, ztuhlosti a bolesti.

Kolagen je základním stavebním kamenem pojivových tkání. Je přirozenou součástí kostí, šlach, vazivových tkání, pouzder orgánů, ale i pokožky, zubů a dásní. S přibývajícím věkem se tvorba kolagenu postupně snižuje, což se projevuje stárnutím kůže, problémy s vlasy i nehty, ale především bolestmi kloubů.  

Boswellia neboli kadidlovník, je vzácný strom obsahující látky, které jsou podle východní medicíny první volbou, když klouby přestávají poslouchat a začínají bolet. Je vyhledávána pro své výrazné protizánětlivé účinky, kterými přispívá k normálnímu stavu kostí a kloubů. 

Vitamin C hraje v lidském těle důležitou roli při tvorbě kolagenu, čímž přispívá k normální funkci kůže, dásní, cév, kostí i chrupavek.

Více informací zde: www.pripravky-aurovitas.cz

GRATULUJEME!

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace