Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o 3 balíčky vlasové kosmetiky Luna výrobce Alpa a.s.

Již známe výherce soutěže o 3 balíčky vlasové kosmetiky Luna výrobce Alpa a.s. a obrácený deštník

O vlasech se říká že jsou korunou krásy. Základním předpokladem pro zdravé a krásné vlasy je zdravá pokožka hlavy. Je proto třeba se o ni i patřičně starat. Zasoutěžte si o balíček vlasové kosmetiky Luna od Alpy!

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • Janca
  • heluska
  • mulzik

Gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. c) Kterou z bylinek v našich šamponech nenaleznete? Kontryhel

  2. c) Kolik druhů vlasových vod vyrábí Alpa a.s.? 6

  3. b) Co znamená slovo LUNA? Měsíc

Více informací na www.alpa.cz

Jaké výhra na vás čeká?

3 výherci získají balíček vlasové kosmetiky Luna výrobce Alpa a.s. (šampon a vlasovou vodu Luna lopuch) a obrácený deštník

Pro zářivé vlasy bez zatížení

Vlasová řada produktů ALPA nabízí šampony Luna, což jsou přípravky s obsahem přírodních složek a bylin, které vlasy zbytečně nezatěžují a pomáhají jim snadno se zbavovat zbytků usazených látek. Následné použití vlasových vod Luna pomáhá s regenerací a výživou vlasové pokožky.

Omezuje padání vlasů a tvorbu lupů

Lopuch je bohatý zejména na sliz, třísloviny a minerální látky. Omezuje padání vlasů a tvorbu lupů. Posiluje vlasy a podporuje jejich růst.

Bříza pečuje o mastné vlasy se sklonem k lupům. Účinnými látkami jsou hlavně saponiny a silice, třísloviny, vitamin C a karoteny. 

Regenerace a výživa

Kopřiva obsahuje vitamín C a vitamíny skupiny B podporující regeneraci a výživu vlasových kořínků. Obsažený křemík posiluje strukturu vlasů a pozitivně působí i na vlasovou pokožku.

Zklidňuje vlasovou pokožku

Heřmánek pravý pomáhá odstranit svědění vlasové pokožky a zklidňuje její podráždění. Zlepšuje tak i kvalitu vlasů a dodává jim lesk.

Pevnost a lesk

Extrakt z oleje ze semen konopí vlasovou pokožku vyživuje a tím stimuluje růst vlasů. 

 
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace