Inzerce

Soutěž o 3 měsíční kúru včelí mateří kašičky

Již známe výherce soutěže 3 měsíční kúru včelí mateří kašičky

Správně odpověděli a výhru získávají:

 • Anetys
 • kendyna
 • pitipacka

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

 1. d) Na co má včelí mateří kašička pozitivní vliv? všechny výše uvedené

 2. a) Je vhodná včelí mateří kašička na posílení imunity u dětí? ano, je vhodná od 3 let

 3. b) Na jaké druhy pokožky má včelí mateří kašička pozitivní vliv? na všechny druhy pokožky

Více informací na www.materi-kasicka.cz

Jaké výhry na vás čekají?

3x 3měsíční kúra mateří kašičky (2x100 g) v hodnotě 1 590 Kč

Mateří kašička

Bohatý obsah včelí mateří kašičky a společný účinek jejích rozmanitých složek má řadu pozitivních účinků na lidský organismus. Desetiletí výzkumů, mnoho pokusů a zkušenosti lidí dokazují, že včelí mateří kašička je jedním z nejlepších přírodních produktů, jaký nám včely mohly dát, a proto dnes můžeme říci, že má nespočet blahodárných účinků na zdraví člověka.

Včelí mateří kašičká má silný pozitivní vliv na:

 • podporu plodnosti
 • podporu imunitního systému
 • jako elixír pro seniory
 • jako doplněk stravy pro sportovce
 • ve prospěch zdraví a krásy

Jak zvyšuje včelí mateří kašička šanci na otěhotnění?

Ženám, které mají problémy s tloušťkou děložní sliznice, pomáhá včelí mateří kašička k vytvoření správné děložní sliznice. Její bohaté složení obsahuje i bioaktivní složky, které podporují tvorbu a aktivitu určitých hormonů, které pozitivně ovlivňují pravidelný ženský cyklus a zrání vajíček.

Včelí mateří kašička také zvyšuje množství luteinizačních hormonů v organismu, které napomáhají k ovulaci. Dále zvyšuje hladinu progesteronu, který má důležitou úlohu při udržení a vývinu oplodněného vajíčka. Díky obsahu aminokyselin, vitaminů, bílkovin a dalších složek zvyšuje sexuální aktivitu a snižuje škodlivé účinky stresu, čímž také napomáhá ke zdárnému otěhotnění.

Včelí mateří kašička – revitalizace imunitního systému

Včelí mateří kašička je schopna pozitivně působit na několik bodů imunitního systému a tím ovlivňovat jeho funkci. Obecně to znamená to, že pomáhá imunitnímu systému bojovat proti virům, bakteriím, houbám a jedům. Také podporuje funkci bílých krvinek, které zbavují náš organismus nebezpečných látek. Včelí mateří kašička obsahuje i složky, které přímo ničí bakterie. Na základě mnoha výzkumů se prokázalo, že její složky efektivně zastavují rozmnožování herpesového viru a účinně ničí bakterie E. coli. Kromě toho bylo dokázáno i to, že ničí viry plísní a chřipky. Včelí mateří kašička urychluje zotavování po různých nemocech.

Je vhodná i pro děti od 3 let

Nejlepší prevencí proti chorobám je detoxikace.

Tvorba nemocí v lidském těle je úzce spjata se stavem lidského organismu. To znamená, že pokud udržíme náš organismus v rovnováze, o to snáze předejdeme onemocněním. Dnes, tedy v 21. století, je téměř nemožné vyvarovat se jedovatým látkám z našeho blízkého okolí a také se vyhnout chemickým látkám, které přijímáme denně ve formě potravin, které jsou většinou chemicky ošetřovány. Množství těchto látek a sloučenin v našem těle může vést k vážným zdravotním problémům, a proto je důležité, abychom se jich co nejdříve zbavili. A právě pro tento účel je vhodná detoxikace, po které zůstane naše tělo čisté a odolné vůči chorobám.

Přírodní zdroj krásy

Včelí mateří kašička hraje důležitou roli v péči o naši pleť. Výsledky několika výzkumů potvrzují, že včelí mateří kašička má příznivé účinky na několik typů pokožky, a to od problematické až po zralou pleť.

Univerzální použití včelí mateří kašičky je možné díky její bohatému obsahu vzácných aminokyselin, díky kterým je pokožka pružná. Tyto aminokyseliny také podporují tvorbu kolagenu, který dodává pokožce mladý vzhled. Díky těmto vlastnostem má včelí mateří kašička příznivý vliv na všechny druhy pokožky.

Kromě aminokyselin v ní lze nalézt i mnoho složek, které podporují hydrataci a regeneraci pokožky. Takovými složkami jsou různé vitamíny, minerály a mastné kyseliny, které zabraňují tvorbě vrásek na zralé pokožce a také vyhlazují již vzniklé vrásky.

Včelí mateří kašička výrazně podporuje regeneraci pokožky a hydratuje epitel, čím zajišťuje, aby byla naše pokožka svěží a mladistvá.

Při problematické pleti s častým výskytem vyrážek má včelí mateří kašička také pozitivní účinky. Její antibakteriální, vyživovací a regenerační účinky se dokonale doplňují.

Chtěli byste vědět více o včelí mateří kašičky? Navštivte naši webovou stránku: www.materi-kasicka.cz

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace