Inzerce

Soutěž o 3x balíček kosmetiky Lirene

Již známe výherce soutěže o 3x balíček kosmetiky Lirene

Dokonalá pleť díky vědeckým laboratořím Lirene! Kosmetika Lirene je inovativní, efektivní a každý výrobek je podroben několika stupňovým testům. Díky tomu je bezpečná a vysoce účinná v péči o vaši pokožku. Kdo vyhrál balíček 469 Kč s Micelární vodou 3v1, Krémem pro suchou pleť z řady healthySKIN+ a CC krémem?

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • nitka-a
  • tory
  • olly

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. a) Jaké jsou hlavní složky Lirene Micelární vody 3v1? vodní hyacint a pšeničné protein

Více informací na www.lirene.cz

Jaké výhry na vás čekají?

3x balíček Lirene v hodnotě 469 Kč s Micelární vodou 3v1, Krémem pro suchou pleť z řady healthySKIN+ a CC krémem.

Lirene Micelární voda 3v1

Lehké inovativní složení s micelami je perfektní pro jemné čištění bez vody. Složení 3v1 účinně čistí pokožku od všech nečistot, odstraňuje make-up a tonizuje pleť.

Vhodná pro: všechny typy pleti, především pro citlivou pokožku náchylnou k podráždění, pro každodenní čištění pleti bez použití vody. Vhodné i pro citlivou pokožku v oblasti očí.

Lirene healthySKIN+ Suchá pleť krém

Výživný vyhlazující krém s výběrem aktivních komplexů, důkladně vybraných pro suchou pleť, je určen pro boj s příčinami a znaky suché pleti.

Kombinace mandlových lipidů, emolientů a ceramidů hydratuje epidermis, obnovuje její přirozenou ochrannou lipidovou vrstvu, zamezuje ztrátě vlhkosti a zklidňuje podráždění.

Používejte každý den pro intenzivně hydratovanou, svěží a odpočatou pleť.

Účinek: pleť je zklidněná, intenzivně hydratovaná, působí svěže a odpočinutě; vrásky jsou vyhlazené a zmírňuje se podráždění.

Lirene CC krém Magic Make-up

Lirene CC krém Magic Make-up okamžitě sjednocuje tón pleti a poskytuje extra péči pouze v jednom kroku, pro úžasně vypadající pokožku.

Inteligentní pigmentové mikročástice s unikátní technologií toneADAPT zaručí skvělou shodu mezi CC krémem a přirozenou barvou pleti. Zakrývá různé nedokonalosti pro okamžitě zdravě a bezchybně vypadající pleť.

Vhodné pro: všechny typy pleti.

 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace